Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy már csecsemő...

Van olyan hogy már csecsemő korban valakinek orr polipja legyen?

Figyelt kérdés

Hamarosan 2 hónapos lesz babám és mióta megszületett az orrából szurtyogó hang jön ki, főleg akkor mikor mély levegőt vesz.

Mondtuk az orvosnak de azt mondta semmi baja csak száraz a levegő a szobában.

Porszívós orr szívóval szoktuk kiszippantani az orrát, de csak száraz apró fikuk jönnek ki az orrűból.

Olyan mintha takny*os lenne az orra pedig nem jön belőle neki semmi, mintha megakadna valahol és oda vissza járkálna benne.

Éjszaka és nappal is nyűgös gondolom mert zavarja, nem hiszem hogy a száraz levegő az oka.

Mi lehet az oka?



2013. nov. 14. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A kis polipnak pl. poliporra van.
2013. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen volt, nincs orrpolipja, bár én erre nem is gondoltam. Nem tudom a mai napig, mi szörcsögött az orrában, de világéletében hajlamos volt a náthára, viszont más baja nem nagyon volt sohasem. 7 éves most már.
2013. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért gondolom ezt mert az apjának is orrpolipja van + orrsövény ferdülése.

Napról napra nyűgösebb és alig alszik, éber állapotban, minden apró hangra felébred.

És akkor kezd el sírni mikor vesz egy mély levegőt, nagyon zavarja.

Nagyon nehezen alszik el, már újszülött kortól keveseket alszik.

Van mikor elaltatom kézben, és épp csak kiteszem a lábam a szoba ajtón már sír is, cumika fő eszköz, de az se kell neki igazából csak egy elterelő eszköz különben ennyit se aludna.

Van mikor azért sír mert nem tudja kilökni a szájából a cumit , rá 2 másodpercre meg sír és a cumié, úgyhogy az altatás úgy megy hogy percenként dugdosom vissza a szájába a cumit.

Orr sprével szoktam fújni az orrát de az utóbbi időben nem használ semmit.

Amikor orvosnál vagyunk sosem szurtyog ennyire durván, gondoltam már rá telefonnra felveszem a hangját és megmutatom a dokinak.

Előző nektek mikor múlt el ez a szurtyogos időszak?

És mennyire volt durva a ti szurtyogásotok?

2013. nov. 14. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapos korában elmúlt, de engem jobban zavart szerintem, mint őt. Nem volt ennyire vészes, mint nálatok, jó alvó volt, orrspray-t sem használtam neki. Szerintem, ha őt ennyire zavarja, vidd el orvoshoz mielőbb.
2013. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos=orr-fül gégész
2013. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!