Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Csak én...

Kisbabás anyukák! Csak én vagyok így ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 14 hós..

Olyan jó látni más pocakosokat a környezetemben,és amolyan egészséges féltékenykedés van bennem hogy dejó neku

Annyira jó volt terhesnek lenni

Ahányszor látok egy pocakost végigjut az eszemen hogy milyen jó lenne ha én is az lennék

Persze még korai...későbbre tervezünk kistesót

Az meg plusz még hogy van egy kis megmaradt pocakom és akaratlanul is néha úgy simogatom pl ha fáj....

Ne nézzetek bolondnak....

Szóval ? Anyukák ? Van még így valaki ?


2013. nov. 14. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Én is irigylem a pocakosokat, annak ellenére, hogy nagyon nem tervezünk még babát, min. 4-5 évig. :)


18 hónapos csajszi anyukája

2013. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Az én fiam 7 hós, és máris irigy vagyok, szóval nem vagy egyedül, még úgy is elkap a nosztalgia, hogy szörnyű szülésem volt (30 óra vajúdás, aztán császár).
2013. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én dettó így voltam! Jött is a második, hamarabb mint terveztük, 15 hónapos volt akkor a nagyfiam, mikor újból teherbe estem. Kicsit nehéz volt, de nem bántam meg.

Na, mikor a második megszületett, utána már nem nézegettem ilyen szemmel a kismamákat!!!

2013. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Mi is szeretnénk kistesót, csak még nem lehet, kell várnunk egy kicsit. De olyan "féltékeny" vagyok, amikor látom, hogy az ismerősök sorra várnak babát. Nem rosszindulatú féltékenység, de irigykedem, hogy azért milyen jó nekik. Imádtam babát várni, imádtam a picibabás időszakot. Imádom a fiamat is, mert nála helyesebb kölyök a világon nincs (nekem), de szívesen várnék babát újra.
2013. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 4honapos, de en inkab ugy nezegetem a pocisokat, hogy de jo nekem, en mar ezen tul vagyok :) bar az ido meg rohan, es az nagyon jo volt amikor olyan nagyon csopp volt a babam. Most is szuper, de az ujszulott idoszak is az volt. A terhessegnel mindenesetre szazszor jobb.
2013. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor én bolondabb vagyok mint te, nekem már van ey 4 éves fiam, 15 hónapos ikrelányaim és ha megtudom, hogy valamelyik ismerős terhes ln is így vagyok mint te.
2013. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a lányom egy éves, én meg pont az ellenkezőjét érzem, hogy de jó, hogy ő már ekkora, nem a babavárásnál járok. Valószínű benne van az is, hogy nem úgy sikerült a szülés, ahogy reméltem
2013. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na hát én nem vagyok így vele!
2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is imádom a várandósságot. Most tartok a végén, de már "siratom", mert nemsokára megszületik és nagyon-nagyon fog hiányozni. Akkor is, ha mozogni alig bírok és mindenem feldagadt. Akkor is. Nagyon sajnálom, hogy nem fogom már úgy érezni őt magamban, és alig várom, már most, hogy újra várandós legyek a tesóval :))))) Sosem gondoltam volna, hogy ez egy ilyen fantasztikus élethelyzet! :) Imádtam minden napját (és még mielőtt mindenki azt hiszi, hogy "nah, ennek sem volt semmi baja egész végig", dehogynem volt! :))) Csak épp nem érdekelt, csak a baba a pocakban, jöhetett bármi :)))
2013. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én lányom is 13,5hós és szívesen lennék terhes újra,de nem szülnék és még egy gyerek se kéne,csak jó volt terhesnek lenni.De nem fogdosom a hasamat,mert majdnem 25kilóval kevesebb vagyok,mint terhesség elött,szóval véletlen sem nézek ki terhesnek.
2013. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!