Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák és apukák (ha olvassát...

Anyukák és apukák (ha olvassátok), megválaszolnátok pár kérdést?

Figyelt kérdés

Egy közvélemény kutatást folytatok, és minden válasz értékes lenne. Nem topic-ot szeretnék indítani, csak a válaszokra vagyok kíváncsi, és minden egyes választ előre is nagyon köszönök!


Az alábbiak érdekelnének:


- ha lenne gyerekrádió, ami gyerekdalokat, mondókákat, meséket, továbbá felnőtteknek szóló beszélgetéseket sugározna (pl.: gyermekneveléssel kapcsolatos témákban, pszichológus válaszol rovatban, gyed/gyes témában, stb.), hallgatnád?


- ha igen, a nap melyik szakában?

inkább reggel/napközben

inkább este/éjszaka


Ennyi lenne :) köszönöm!


2013. nov. 14. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hallgatnám, napközben, amikor ülni kell huzamosabb ideig, szoptatni, vagy altatni, simán beleférne az időbe. Szerintem jó egy-egy ilyen műsor, de egy egész csatorna? Szerintem nincs annyi téma, amiről beszélni lehet egész nap.
2013. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, hallgatnám.

Reggel és kora délután.

2013. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
napközben én is hallgatnám, mondjuk ebéd készítésekor. máskor különben sem hallgatok rádiót...
2013. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Soha nem hallgatok rádiót.
2013. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van gyerekradio ami egesz nap gyerekdalokat jatszik. Netes radio. En nem hallgatom, mert a gyerekek megmondjak eppen milyen zenet akarnak, es a radio nyilvan nem tud igy alkalmazkodni. :-)
2013. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is hallgattatnám a babával, napközben, amíg játszik, vagy éppen főzök és nem tudnám szórakoztatni. Amúgy is imádja a zenét a kislányom, teljesen mindegy, hogy klasszikus, gyerekdal, vagy poprock. Még a mosógép hangjára is "táncol" a drága. :)

A pszichológusos témákat meg este lenne jó hallgatni, amikor a gyerek alszik, és az anyukákban tolonganak az aznapi kérdések (legalább is én így vagyok ezzel). Jó lenne, ha be lehetne telefonálni, vagy sms-t írni, témákat feldobni, hírdetni babakocsit, autósülést, játékokat, bébiszittert, óvodát, bölcsit, stb. Akár hiresség anyukák/apukák is adhatnának interjút, tanácsokat, babarecepteket, stb.

Szerintem tök jó ötlet!

2013. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen: picurradio.com.

Reggel megy séta előtt fél 9-10 között és délután 4-5 között.

2013. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
van több ilyen netes rádió is
2013. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez nem netes lenne
2013. nov. 14. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem netes, akkor regionalis szinten jol kivitelezheto es hozhat annyi hasznot, hogy fenn bird tartani, de nem hiszem, hogy tul sok nyereseget hozna. Orszagos szinten olyan koltsegeket emeszt fel egy radio, hogy egy ennyire egyoldalu radio garantaltan nem termelne eleg hallgatot ahhoz, hogy anyagilag talpon maradjon.
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!