Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kellett volna tennem?

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Kisfiam ovijában nincs túl nagy hely a folyósón és ki is van írva,hogy nem lehet bevinni babakocsit.Ma pont úgy jártunk,hogy mentem érte és pont elaludt a kistesó,nem volt szívem felébreszteni és betoltam kb 2 percre.Persze rögtön szóltak,hogy anyuka nem lehet betolni a kocsit,mert nem férnek el tőlünk(amúgy elfértek,igaz kicsit szűkösebben),én meg ugye mondtam,hogy pont elaludt a kicsi és nem akartam kint hagyni,mert bárki eltolhatja,egy idegen bejön az udvarra,hallottunk már ilyet,hogy csak fél percre anyuka beszaladt,mire kijött a gyerek sehol.Fel kellett volna ébresztenem?Most kicsit rosszul érzem magam,nem szeretem a konfliktusokat.
2013. nov. 14. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem

a. jól tetted.

b. felejtsd el.


:)

2013. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz rajta, hogy mit kellett VOLNA csinálnod, ezt tetted és kész. Nem tetszik, nem tetszik, ez van. Én se hagnyám kint a babámat sehol még 5 másodpercre sem. Amikor frissen szültem tavaly én egyenesen le voltam döbbenve, hogy kint hagytak egy babát babakocsiban egy ápisz előtt. Még az ajtót is becsukták. Én tuti nem mertem volna, főleg, hogy elég sok arra a kétes külsejű alak. Jó, nyilván egy oviban azért nem ennyire szörnyű a helyzet, de akkor is. Én ugyanezt csináltam VOLNA. De most már mindegy. Majd legközelebb máshogy oldod meg.
2013. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt tetted, amit kellett. En sem hagytam volna kint.
2013. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pláne,hogy ez csak átmeneti időszak,mert a héten szokik be és alvás előtt el kellett hoznom.Jövő héttől ott alhat és akkor a kicsivel is alvás után megyek,nem fog elaludni,de most pont alvás ideje volt neki is.De én ezt már mondtam a beszoktatás első napján,hogy ez előfordulhat,hogy elalszik és be fogom hozni értsék,meg ez csak pár nap.És aki beszólt az egy ott dolgozó volt,semmi közöm hozzá,csak persze a dolgát végezte,a szabály az szabály,de egy kis tolerancia sincs már a mai világban???
2013. nov. 14. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Én, ha tudom, hogy valamit jól teszek, utána nem töprengek rajta.
2013. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen eset,bár nem ovival kapcsolatban.Párom megkért,hogy vegyek neki dohányt,ne kelljen munka után elmennie.Aztán mikor bementem,kiküldtek,hogy nem mehetek be a gyerekkel.Hát meg is kérdeztem,miért hagyjam kinn hátha elviszi valaki?Szerintem te tetted jól,én soha nem hagynám magára a kicsit sehol.
2013. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kendő, mei-tai és lesz 2 szabad kezd is, tényleg nem babakocsis közlekedésre van kitalálva számos hely, a tolerancia nem csak nekünk, babakocsisoknak jár, hanem mindenkinek. Annyira nem értem, hogy sokan miért várják el a megkülönböztetést, csak mert babakocsival vannak, 16 hónapos a fiam, én is közlekedek, nagyvárosban, de nem gondolom, hogy én vagyok az első.
2013. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,jó ötlet a kendő,szoktam is benne vinni a kicsit,de sajna itt az új oviban nem annyira megoldható,mert elég messze van otthonról és a babakocsi nagyon megkönnyíti ezt a részt,mert hazafele a fiam is fellép és könnyebb közlekedni.Igaz,hogy mindenkinek toleránsnak kell lenni a másikkal,de szerintem mindenképpen a kisgyerekesek vannak háttérben.Én pl szeretek mindent megoldani egyedül,akár hova megyek a gyerekekkel végiggondolom,hogy menjek,merre,mivel,hogy ne szoruljak mások segítségére,mert arra nem lehet alapozni a mai világban,félreértés ne essék,nem is várom el,nem is szeretek segítséget kérni.És nem arról van most itt szó,hogy a babakocsisoké a világ,pont arról van szó,hogy nem.Mert az esetek többségében természetesen amikor odaérünk az oviba megfogom a kicsit,a kocsit kint hagyom és nem zavarok senkit,de néha alakulhat úgy,hogy szükség van megszegni a szabályokat,pl mint ma.Amúgy már túl tettem magam rajta,csak kíváncsi voltam,kinek mi a véleménye.Köszönöm a válaszokat
2013. nov. 14. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, mi történhetne az ovi előtt békésen szunyókáló babával. Ja, de tudom...emberrablók. Én mindig kint hagyom a picit a kocsiban, ha alszik. Mondjuk nem Brooklynban lakunk, csak Pest megyében.
2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párom rendőr, nemrég tartóztattak le egy pedofil gyanús embert egy óvoda környékén. A legnemesebb szervére színes hajgumit húzott, és úgy mutogatta a gyerekeknek, mert úgy milyen szép...

Ha valaki kisgyerekekkel akar bűncselekményt elkövetni, nyilván nem a helyi vegyesbolthoz fog menni, hanem oda, ahol sok kisgyerek van. Az oviban reggel nagy a rohangálás, egy halom szülő és gyerek siet oda időre, az ilyen fejetlenségben 2 perc bőven elég arra, hogy eltoljanak egy babakocsit!

NE HAGYJÁTOK OTT A BABAKOCSIT EGY MÁSODPERCRE SEM! Fogalmatok sincsen milyen bűncselekményeket követnek el már csecsemőkkel! Én már kérem a páromat, ne mesélgessen mert szabályosan rosszulvagyok az ilyen emberi kegyetlenségtől. Undorító!

2013. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!