Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik pelenkát ajánljátok?...

Ti melyik pelenkát ajánljátok? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk és fogalmam sincs melyik lenne a megfelelő márkájú. Segítsetek!

2013. nov. 17. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Újszülöttnek Pampers vagy Libero 1 szokás venni. Én Pamperst vettem amíg 1 méret kellett, utána Huggiest, de ez pufibb babáknak van inkább.
2013. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi végig Pampers-t használtunk.

Kivéve egy bizonyos nyáron, amikor is az éjszakát nem bírta ki, akkor Libero-t használtunk éjszakánként, de nappalra akkor is Pampers-t. Nem tudom mi volt azon a nyáron, egyébként, a másik nyáron teljesen jó volt a Pampers is éjszakára. Lehet hogy akkor melegebb volt és többet ivott. Vagy nem tudom.:)

2013. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tica0121 ***** válasza:
Eleinte Pampers NewBorn, utánna Pampers Premium Care, most pedig Pampers Sleep and Play. Én nagyon elégedett vagyok ezekkel. Próbáltam mást is, Liberot, saját márkásat, stb. de nekem csak ezek "jöttek" be.
2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek Pampers premium care-t használtunk. Nagyon szerettem, de 3-as méretnél már váltottunk az eggyel olcsóbb pampersre, mert a premium care ára azért elég húzós. :)
2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Mi is a Pamperst választjuk.
2013. nov. 18. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Pamperst használok születése óta. Ebből a legjobb a Premium care, azt szoktam éjszakára adni, napközben pedig az active baby-t.
2013. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pampers premium care és active baby (ez valamivel olcsóbb, de ez is ugyanolyan jó)! Nekünk is ezek váltak be! Használtuk mi is egy időszakban a pampers sleep and play-t, ami jóval olcsóbb az előző kettőnél, de milyenségben van is különbség! Liberót és kevésbé márkás pelenkákat is próbáltunk, de én mindenképp a pampersre szavazok! Te is kitapasztalod majd!! :-)

Boldog babavárást! :-)

2013. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2013. nov. 20. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi aztán végig próbáltunk egy csomót (Bogi Bell, Dada, Libero, Pampers, Bella Happy, BabyDream - 2es méretben ez nagyon jó volt és nem is drága - most a 3-as méretnél Toujours pelust használunk, ez Lidl márka, olyan vékony, mint a Pampers és nagyon jó! Olcsó is! De a Rossmann babydream pelusai is jók, nem drágák.
2013. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!