Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lili nevű kislány mellett...

Lili nevű kislány mellett milyen tesó neveket ismertek? Szerintetek melyikek hangzanak jól tesó névnek mellette?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm Lili lánya után most Ábel fiuk lett, szerintem ezek a nevek valahogy nem illenek. Érdekel, ti milyen testvér párosokat ismertek.

2013. nov. 17. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. Lili , Zsuzsi, Orsi

2. Lilien, Vivien

3. Lilien, Hanna


Bocsi csak lányosakat ismerek!

2013. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
miert kene egymashoz illeniuk barmennyire is? a csaladnevhez illeszkedjen (ne legyen kovacs csaba vagy ilyesmi kimondhatatlan), de hogy a testverek nevenek egymashoz kene illeni...?
2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért az mégiscsak fura, hogy az egyik gyerek például Hunor, a másik meg Alehandró. Szerintem is passzolniuk kell valamennyire a tesók nevének.
2013. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

természetesen én is úgy kerestem a tesónak nevet hogy passzoljon a nagytesó nevéhez is meg persze a családnévhez is!

Zalán-Zoé

Tamás-Tamara

Petra-Nóra

Mátyás-András


ezek vannak az ismerősi körömben sztem ezek így igenis fajinak!

Na szóval a kérdésre válaszolva év valami L betűset keresnék(Pl:Lujza,Luca,Lázár,Lóránd) vagy pedig hozzá "csengő" névhez(pl.Miri,Cili,Kitti,Mimi,Mici,Levi,Peti stb)

2013. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
kislányunk Lili Mónika, kisfiúnk Milán Szabolcs.
2013. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a Lili, Ábel 'párosítás', pedig én is úgy gondolom, hogy hasonló jellegű neveket adjunk 1 családon belül.

Nekem a Patrik - Botond testvérpár volt fura, mert a Patrik olyan 'külföldi', a Botond pedig kimondottan magyar név.


Lili - Milán

Lilla - Petra

Lilla - Bence testvérpárok jutnak most eszembe

2013. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lili-Ádám,Réka
2013. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Lili-Nóra
2014. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lili-Liza-Luca-Lola-Levi
2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lili-Luca

Lili-Kata-Máté

Lili-örs

Vanessza-András-Lili

2014. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!