Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miért csinálja? Kisfiam 10,5honapos most indult el egyedül járni viszont majdnem minden éjjel fölébred és nem hajlando visszaaludni, csak pislog.1,2órát fönt van :- ( Mi lehet vele?

Keress kérdéseket hasonló témában: baba

2013. nov. 18. 08:03  Privát üzenet  

A válasz
szerintem a mozgásfejlődésével van összefüggésben ezek az ébredések mert nálunk is hasonló volt amikor elkezdett kúszni, mászni és járni. Vagy lehet a foga is!Tudom nehéz de ne menj oda hozzá majd látja hogy alszik a ház és visszabújik ő is.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. nov. 18. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mas 11 hosa is ennyit mozog? . Meg szopizik, de közben is folyton matat rugdos tekereg. Ejjel megebred. De a szeme meg csukva van de forog maszik ül. A vege siras. Keptelen...
Miért nem alszik? Kisfiam 13 hónapos. Napközben alig alszik 1 órát, éjjel 2 óránként felsír. Teljesen ki vagyok már a nem alvástól, mivel egyedül vagyok vele születése óta. Ebből...
Hat hónapos kisfiammal egy szobában alszom mióta megszületett. Még mindig szoptatom éjjel. Mikor lehet egyedül hagyni?
Amikor beteg a gyereked, éjjel egyedül alszik vagy veled/veletek?
Hogyan tudnám elérni, hogy 11 hónapos fiam éjjel egyedül visszaaludjon?
Tényleg nem ébrednek fel éjjel azok a babák, akik egyedül alszanak el este?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!