Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos a kislányom...

Hello Kitty 22 kérdése:

2,5 hónapos a kislányom kórházban vagyunk mert nem akar enni inni? 3 napig volt infúzión éjjel nappal. Most egy hét után úgy volt hogy kiengednek minket. Aztán ma reggel lemérték es azt mondták hogy nem mehetünk haza. Egy hét alatt 30 grammot hízott.

Figyelt kérdés
Volt már igy valaki? Mennünk kell kardiológiára mert azt mondták hogy az ilyen nemhízások mögött szokott lenni szív es érrendszeri betegség is. Kb 5 óránként hajlandó enni de csak 100 ml. Próbáltam kérni tàpszersűrítőt de azt nem akarják pedig jobban megeszi a sűrűt. Ha volt igy valaki ilyen korban az írja már meg hogy mi segített vagy mit lehet szerintetek tenni ilyenkor. Előre is köszönöm
2013. nov. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi hasonló cipőben jártunk, csak mi másfél hónaposan kerültünk kórházba. Az én babámnak a vizeletében e-coli baktériumot találtak, ettől volt étvágytalan, bágyadt és túl jó alvó.
2013. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is hasonló volt, de nála nem tudtak a tejallergián kívül más magyarázatot találni (de 2 évesen kinőtte az allergiát), a mai napig nagyon picike (3 évesen 11 kiló és 92 cm), de mára kiderült, hogy valószínűleg autista, így meg lett a magyarázat. :(
2013. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idosen meg anyatejen kivul nem kell neki semmilyen tap vagy surito.

Az lehet meg a dolog mogott, hogy agyonidegeskeded magad, szorongsz, felsz, ezt meg o megerzi, ezert nem nyugodt o se, nyugos, nem tud aludni, etvagytalan... probalj nyugalmat eroltetni magadra.

2015. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült a baj??
2015. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!