Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap picibabátok (2 hós)...

Mit kap picibabátok (2 hós) karácsonyra és Mikulásra?

Figyelt kérdés

4,5 éves nagy is kap és ő el is várja hogy öccse is kapjon.

Játék van,ruha betárazva már vagy előre fél évre...



2013. nov. 18. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami apró játékot mindenképp vennék, már csak a nagy miatt is. Ha tényleg mindene van akkor valami kis rágóka vagy csörgő. Esetleg előre gondolva nagyobbaknak való játék. Nagyobb ruha. nekünk tavaly 2 hetes volt a legkisebb, (3. baba) kiságy rácsára köthető puha zongorát kapott, ami zenél, villog. Nekünk is rengeteg játékunk volt már :D
2013. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
amíg kisebb volt a lányom (1-2 éves) gyümölcsöket kapott mikire... meg aránylag sokkal kevesebb csokit mint gyümölcsöt. tehát kapott mondjuk fél kg mandarint meg egy kis mikit, almát, stb...egyszer csináltam húslevest mikuláskor ( nem pont az alkalom miatt, csak úgy.) raktam bele kelbimbót, akkor evett először ilyet, és ezt megjegyezte hogy ő azt kapott mikulásra, pedig nem is.:D most 4 éves, és tegnap beszélgettünk róla, hogy nemsoká jön a mikulás, erre azt mondja anya, most megint azt a bimbót hozza? hát úgy nevettem, hogy nem bírtam felállni.:DDD honnan szedte hogy azt a mikulástól kapta?:DDDD a viccet félretéve, mint írtam mikulásra inkább gyümölcsöt, kis csokikát... karácsonyra amíg kicsi volt plüsst, később készségfejlesztő játékokat, babát stb...
2013. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A nagyról minden jóféle tanuló/tanító(csomó FP) játékok,zenélő kütyük,csörgők,forgók stb megmaradtak,ruhákat egy csajtól veszek és 74/86-ig megvan,de ez a zongora jó ötlet,linkelnél első képet?
2013. nov. 18. 14:37
 4/13 A kérdező kommentje:

2.! hát ez a bimbó nagyon jó! :-)

De picurkám még nem fog akkor sem enni se gyümit e csokit semmit,mert 2 hós lesz. :-(

2013. nov. 18. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is valami zenélős, világítós dolgot :) mondjuk az ágya fölé ilyen falra vetítős zenélős, világítós csodát.:) nagyon le tudja kötni őket.
2013. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk voltak gumiállatkáink, meg olyan,hogy különböző színű kockákat kellett egymásba rakni; meg babából is volt olyan, hogy legkisebb fabábút a kicsivel nagyobba, s így tovább; meg pl az is jó sztem, hogy van ilyen cucc, amibe különböző színes formákat lehet belepakolni, és mindegyiknek van egy saját lyuk, ahol csak az adott forma megy be, meg volt ilyen kulcsos kisautó is:) Egyébként szerintem még pl egy duplóvonatot is élvezne a gyerkőc, van amelyik elemmel is megy, és többféle sín van hozzá; meg építeni is jó ilyesmi dolgokból:) Meg van még olyanunk, hogy játékfarm, meg játékállatkert, mondjuk abban van egy-két nagyon mini dolog is, de nagyon jópofák:):) Vagy vannak ilyen távirányítós ---- vagy anélküli kisautók is; azzal is elvan a gyerek; vagy valami szép mesekönyv; vagy bábok esetleg, talán színező is mehet, bár abban még nem vagyok biztos; matricás album esetleg, vagy ilyen szaltózós robotkutyus --azok is marhajók!!:D Vagy tényleg ,valami ilyen zenélő kis mütyűr is jó lehet, vagy valami egyszerűbb kirakó-játék, vagy valami kártya, pl FeketePéter, Uno, v esetleg memóriakártya...:) Nekem amúgy még nincs gyerekem:):):):)
2013. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os látszik hogy nincs gyereked. mindenféle bántás nélkül: egy 2 hónapos gyereknek fekete péter, meg ilyenek?:DDD
2013. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én a cipőcskébe babapiskótát teszek-enyém sem eheti még,de a bátyus biztos szóvá tenné,ha a tesó nem kapna.karácsonyra borostyán cáncot kap-nekünk is van mindenünk a nagytól-ruhák zsákszámra,játék is .pelenkát meg csak nem kaphat..
2013. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-esnek:D Véletlenül beflasheltem, hogy 2 éves:D:D:DXD

Akkor csörgő!!:):):):)

2013. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Azt se tudja, h mi az h Mikulás!

Ami létfontosságú minden nap megveszem neki és minden héten kap kisebb, nagyobb ajándékot!

2013. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!