Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irt már fel babáitoknak...

Irt már fel babáitoknak fogorvos Augmentin szirupot?

Figyelt kérdés
3 éves fiam inye begyulladt,ezt az antibiotikumot irta fel a fogorvos rá,mellé cataflam cseppeket amivel nem igazán vagyok megelégedve...kiváncsi lennék a tapasztalataitokra,és hogy kb mikor kezd hatni
2013. nov. 18. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cataflam egy nagyon jó fájdalom csillapító. Az augmentin is jó, ez egy széleskörű antibiotikum. Hát, kell neki idő. A Cataflam gyorsan hat, max. egy óra és már sokat mondtam. Viszont a fogfájás egy nagyon nehezen csillapítható fájdalom. Az én kisfiamnak negyven fokos láza is volt tőle.. Egy évvel lehetett nagyobb a tiédnél, Dalacint írtak neki (szintén antibiotikum) és szintén cataflamot. Az antibitikumnak három nap alatt kell eredményt mutatni.
2013. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos hiába mostuk neki rendszeresen,és kerültük a cumit,édeset,letört a két első foga,és elkezdett neki rohadni,ettő lett egy gennygóc neki az inyén is,és ezt irták fel rá,kihúzni nem szeretné a fogorvosunk
2013. nov. 18. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 éves már rég nem baba ;)


cataflam az gyulladás csökkentő-fájdalom csillapító, nagyon erős, az fog hatni, viszont csak 3 napig szabad szedni.

augmentin meg széleskörű antibiotikum, ha baktérium okozza a gyulladást, akkor le fogja vinni, viszont csak 3-4 nap után kezd el hatni.

4-5 nap után már látni fogod a javulást, kell idő a gyógyszereknek!

2013. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ,bizo benne hogy előbb hat azért 3 napnál,mert már alig eszeget valamit,.. légyszi rdf meg tudsz e ennél gyorsabb hatású gyerek fájdalomcsillapitót mert nekünk elég sokára hat
2013. nov. 18. 14:58
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs az elirásért,de sietek,mert itt nyafizik mögöttem,amúgy meg nekem ő még mindig babának számit .és köszi a segitségedet,kedves tőled
2013. nov. 18. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem cataflamnál nincs erősebb fájdalomcsillapító, esetleg a fogzásos zsibbasztókkal próbálkozhatsz, bár arról szerintem meg kéne kérdezni az orvost, nehogy rosszat tegyél vele
2013. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dentinox vagy ilyesmire gondolsz,mivel anno nekünk az sem vált be...de köszi neked is a válaszod
2013. nov. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!