Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bonyolult dolog megértenem,...

Bonyolult dolog megértenem, de csak tényleg ennyi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Éjjelente is és nappal is gyakran felkel a babám 2 hónapos és elég gyakran kér enni 2-4 óránként .

Ez úgy szokott lenni hogy este alig alszik el órákig van úgy hogy elalszik alszik 10 percet és felébred és sír aztán vissza altatjuk, és még párszor felébred de látszik rajta hogy ragad le a szeme de se nem akar aludni se nem el nézelődni egymagában, kézben tartogatom.

De amikor elalszik akkor alszik 3 , 3 és fél órát is + beleszámítva azt hogy előtte 1-2 órája evett.

Ha elalszik esti órákban , akkor késő este még vissza alszik, de éjjelre egyre gyakrabban ébred és kér enni, csak evészetre nyugszik meg.

Hajnalban már nem is alszik vissza csak sír.

Pl. Este 6 kor evett 7-re elaludt ébredt 10.30 kor megetetem vissza alszik ébred fél 2-kor megetetem ... Aztán fenn van 3 kor fél óra altatás után, aztán 4 kor, és nem issza meg a teát hogy szomjas lenne a vizet pláne nem.

5 órára elalszik nagy sírás árán és alszik és fél 8 kor kel.

90 ML - 130 ml szokott meginni ha a 3 óra megvan a 2 etetés között ha nincs akkor 40-80 ml iszik meg, és tápszeres.

Milyen teát szabad már adni neki mert a kamilla teát és a vizet alig issza meg?

Éhes vagy csak szomjas vagy más baj van?

Minden etetés után legalább egyet böfög.

Espumazint szoktam tenni a tápszerébe de csak annyit hogy amikor habos a cumisüvegben a habot szétoszlassa.



2013. nov. 19. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fáj a hasa. Próbálj az espumisan helyett valami más cseppet hasfájásra. Az én fiam extra hasfájós volt 5 hónapos koráig, utána szerencsére elmúlt. Neki a biogaia csepp segített.
2013. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitől fájhat a hasa?
2013. nov. 19. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A tápszertől is fájhat. Nagyon sok babának van ilyen hasfájós időszaka nem tudom mitől, de kinövik.
2013. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már az 5-dik fajta tápszert használjuk mindig ez a z eredmény.

Szerintem gyenge még a belecskéje és minden bélmozgás kellemetlen neki nem?

2013. nov. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!