Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt van olyan anyuka, akinek...

Itt van olyan anyuka, akinek a babája refluxos? Az a baj nálunk, hogy mostmár ar-es tápszert is vissza bukja! Most milumil ar van, szrrintetek váltsunk más ar tápszerre? Ti milyet használtok? Meg nagyon nyügös egész nap, az a reflux miatt lenne?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi milumil 1-ről váltottunk milupa 1-re mert kedvezőbb az ára .

Milyen az a refluxos gyermek?

Mik a tünetek?

2013. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
Fiam rendkívül bukós baba volt.Nagyon sokat és nagyon sokáig visszajött a lenyelt tej,tápszer,kaja.Akkor változott meg a dolog amikor már stabilan ült.Nem volt ettől beteg "csak" bukós:-(( Nektek mit állapított meg a doki?
2013. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk csak annyit mondott, hogy emeljük meg a kiságyat a fejrésznél és evés után rögtön ne fektessük le, meg majd kinövi!! De nem használ semmi és ugyanúgy visszajön neki és nagyon nyügös is!! Neked sírós volt a babád?? Voltunk hasi ultrahangon is, de azt mondták minden rendben, csak tele van a pocija gázbuborékokal, emiatt kell adnom neki az espuisant!! Nem tudom mit csináljak, olyan rossz, hogy mindig visszajön neki és olyankor sír :( Nekem azt mondták, hogy majd a hozzátáplálásnál jobb lesz, de még csak 3 hónapos! Gondoltam adok neki tejpépet, de még nem merek, mert 4hónapos kor van rá írva! Szerinted adhatok neki??
2013. nov. 20. 14:14
 4/5 krisztivan ***** válasza:

Először is nyugodj meg.Ilyen picinek még természetes,hogy visszajön a tápszerből valamennyi.Ettől még nem biztos,hogy refluxos. Még nagyon pici.Próbáld meg amit tanácsolt a doki,és minél többet büfiztetni.Ne adjál neki még nagyobbaknak való más tápszert vagy tejpépet.El fog múlni.A fiam már 10 hós volt amikor kezdett abba maradni az állandó bukása.Nyugodtan képzeld magad elé a kedvenc főzeléke a spenót volt:-(( Amíg ilyen pici volt Ő is mindig sírt amikor visszajött a tápszer.És képzeld el csak akkor maradt csöndben ha a kijött mennyiséget pótoltuk:-))Négy hónaposan aztán mondtam,hogy vége van az egész napos evésnek és szigorúan 4 óránként kap enni.Simán áttért és neki is könnyebb lett mert maradt idő megemészteni a lecsúszott igen nagy mennyiségeket.

Nyugalom és ha te kicsit nyugodtabb vagy akkor a babád is könnyebben veszi az akadályokat.

2013. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! És megfogadom a tanácsod és megpróbàlok nem idegeskedni :)
2013. nov. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!