Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elronthattam valamit? Kissé...

Elronthattam valamit? Kissé el vagyok keseredve. Tudnátok tanácsot adni? (Hiperszuper mindent jobban tudó, erőszakos anyukák kíméljenek! )

Figyelt kérdés
A babám most lett 4 hónapos és még mindig 2 óránként éhezik meg (kizárólag anyatejes). Átlagosan 150-200-at eszik alkalmanként. Éjaszaka kétszer ébred, de akkor csak szomjas, pár perc szopi után el is szundizik. Mit tehetnék? Csak az én babám ilyen haspók? Elszúrtam valamit?

2013. nov. 20. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit. Ha ennyi az igénye, akkor ennyit eszik. Viszont 4 hósan nem feltétlen mindig éhes, lehet inkább, hogy megszomjazik. Próbáld meg megkínálni folyadékkal is. Ha nem kéri, akkor hagy szopizzon.
2013. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Óh, ismerős! :) Ne aggódj, majd lesz jobb is, nekünk volt, h fél óránként kérte, ergo egész nap szoptattam, azt hittem, h 18 évesen is ezt csináljuk majd! :D Ez egy ilyen időszak, nem rontottál el semmit, ha kéri akkor ciciztesd! :)
2013. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A tanácsom, felejts el a méregetést. Ha éhes etesd meg, és örülj neki, hogy jó étvágya van. Nem szúrtál el semmit, majd változik a helyzet.
2013. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám,hogy mindig méregetem. Egy alkalommal kíváncsi lettem mégis mennyit szivattyúzik a csemete, hogy állandóan enni kér. Mondanom se kell, eléggé meglepődtem mikor megláttam a mennyiséget... :D

Igen, én is attól félek, hogy még évek múlva itt fog csüngeni a melleimen! :D

Folyadékot egyáltalán nem fogad el, öklendezik tőle.

2013. nov. 20. 12:40
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy eszik, annak meg főleg, hogy anyatejet! :) Ezzel nem tudod elrontani.
2013. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2013. nov. 20. 12:49
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Most nagyon le leszek szólva de kezdd el hozzátáplálni. Pici gyümölcspép esetleg valamilyen tejpéppel próbálkozz hogy attól jóllakik-e (van többféle is ami 4 hónapos kortól van pl. Milumil vaniliás). Egy próbát megér ha tényleg nem akarsz szoptatni megállás nélkül és nem vagy egy ősanya típus aki 3 évig akar szoptatni.
2013. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, ne félj! :)
2013. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Semmi szükség a hozzátáplálásra! Ne háborgasd az anyatejes bélflórát! 4 hónapos korban növekedési ugrás is van, teljesen normális, ahogy a babád csinálja, ne aggódj. Lassan át fog állni, és ritkábban fog kérni, csak figyeld a babádat. Jól csinálod, ne másokra hallgass, hanem az ösztöneidre vagy olyanra, aki legalább annyi ideig szoptatott, mint ameddig te szeretnél. A többi csak dumál.
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 porcukormókus ***** válasza:
100%

Szuperul csinalod, ne aggodj! :)

En a helyedben biztosan nem kezdenem el a hozzataplalast, sot egyeb folyadekot sem adnek neki, ha ennyi anyatejem lenne. :)

2013. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!