Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek már feláll bútorok...

Akiknek már feláll bútorok mellett a babája vesztek neki téli bakancsot?

Figyelt kérdés

Mármint hogy olyat amit első lépés cipőnek javasolnak!Persze most is van rajta cipő a babkocsiban csak azt a bátyjától örökölte!Viszont már játszótéren is álldogál és azt nem szeretném ha használt cipőben kezdene menni!

Ha vesztek milyet és mekkorát(mármint hogy pont akkorátmint a lába vagy 1 számmal nagyobbat hogy a mínuszokba még egy vastag zoki elférjen meg hogy ne nőjje ki februárra)

Szóval tanácstalan vayok,első gyerekem tavasszal kezdett el járni!

LInkek is jöhetnek!



2013. nov. 20. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból az a jó cipőválasztás, ha kb. 1 centivel hosszabb a cipő, mint a gyerek talpa.

Viszont nem garantált, hogy februárig kitart.


A lányom már 1 hónapja járkál bent a lakásban, de még nem vettem neki csizmát, kint még nem teszem le.

Amíg nem jár stabilan a gyereked, addig felesleges a cipő.

2013. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt akartam írni, hogy elég a bundazsák még, de aztán tovább olvastam, van nagyobb gyerek is. Megértem, hogy kiteszed álldogálni. Mondjuk az én gyerekeim hordják egymás cipőit, ami még olyan állapotban van, főleg a legkisebb méretűeket, mert azokat szinte le sem hordják a pár hónap alatt amíg jó. De ha Te azon az állásponton vagy, hogy mindegyiknek újat veszel, akkor vegyél olyat, ami picit nagyobb rá (max egy centi), és majd eladod Vaterán vagy akárhol később, ha kinövi.

Sajnos ha jóval nagyobb a cipő, mint a lába, az nem is jó, és meg is nehezíti a járást, amit épp most tanul.

2013. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már régen áll és lépeget,de még nem indult el.(13,5 hós).Én vettem neki,mivel az örökölteket kinőtte.Most kapott egy 23-as átmenetit és egy 24-es hótaposót.A 22-eseket nőtte ki,így reménykedem,hogy a 24 kitart neki a hidegekben harisnyával és zoknival majd.Szerintem ha örököl még ,akkor jó az,és ha el is indul,veszel neki újat akkor,amikor kell.
2013. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

Igazából amit örökölt a tesótól azt már ő is örökölte a rokonságból!Csak a nagyobbik fiam mikor ezt a méretet hordta ő még bőven nem állt fel meg hát igaz az is amit a 2.-ik írt más téma volt akkor mikor ő még egyedül volt meg más ez most merthát nem ülhetünk bent a lakásban a kicsi miatt!Míg kint vagyunk az udvaron vagy játszótéren nem ülhet végig babakocsiban!(meg nem is ülne már meg)


Karácsonyi ajándéknak gondoltam volna a nagyszülők részéről mert nem akarok 1001.-ik játékot venni a kicsinek hisz mindent megörökölt a nagytól.


Még bizonytalan vagyok de igaz addig még van egy hónap majd elválik!

2013. nov. 21. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!