Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek feljelentsem?...

Szerintetek feljelentsem? Nagyon féltem a kisfiamat, és lehet, hogy csak képzelődöm.

Figyelt kérdés
Él egy nő a környékünkön, aki már a terhességem alatt is furcsa volt, olyanokat mondott, hogy csak a gond van a gyerekkel, meg fiatal vagyok hozzá (23), és h ismer olyanaokat, akiknek jobban kéne baba...nem foglalkoztam vele, de mióta megszültem még rosszabb...nem vagyunk barátok, de folyton sétálni vinné, és a legdurvább tegnap volt, kint aludt Máté a teraszon, én meg bent vasaltam, és mikor kimentem, a kezében volt a kicsi, azt mondta, beszélgetni jött, de hallotta, h sír...Tényleg csak képzelődöm, vagy lépnem kéne? (a férjem azt mondta, ha meglátja elkergeti)
2013. nov. 20. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal lépnék a helyedben.
2013. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon para...én is lépnék az ügyben, annyi szörnyűségről hallani...
2013. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt küld el a fenébe azt a nőt, figyelmeztesd, hogy ne menjen a közeletekbe, mert ha megteszi följelented zaklatásért. Egyébként sem nyúlhat a gyerekedhez az engedélyed nélkül. A babát meg egy pillanatra se hagyd kint felügyelet (egy figyelő szempár) nélkül. Ha nem hagyja abba, akkor igenis menj a rendőrségre. Nem biztos, hogy tesznek valamit, de hátha megkérdezik, hogy mégis miért nem hagy békén. Ha még egyszer a teraszra vagy csak a kertetekbe lép, jelentsd fel magánlaksértésért. Ne félj, kergesd el hangosan. Az sem baj, ha maradnak tanuk. Én bizony azt gondolom, hogy nem alaptalan a félelmed.
2013. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
valamit lépj ilyen esetben. ez nagyon durva! és próbáld meg nem egyedül hagyni a fiad, még a végén eltűnik a gyerek. ez a nő bolond!
2013. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon durva! Ezek után tuti nem merném kitenni aludni :(.

Valamit valóban lépni kéne, bár őszintén, én sem tudnám, hogy mit lehetne tenni.

2013. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos, hiába jelented fel, ezzel a rendőrség nem tud mit kezdeni, hiszen a babának nem lett baja, nem vitte el... (Sajnos, az ilyenek tudnak rafkósok lenni, simán mondhatja azt is, hogy sírt a baba, hiába keresett téged, magára hagytad a gyereket...)

Hogyan jutott be hozzátok? Kertes a házatok?

Mindenképpen lépnék, úgy, hogy véletlenül se legyen esélye kettesben maradni a babával. pl. ha a teraszon alszik a kicsi, tedd úgy, hogy folyamatosan lásd. Kapu, ajtó bezár, vagy ajtónyitás jelző kütyü felszerelése.

2013. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg tegnap ott a helyszínen agyonvertem volna.

Na de finomabbra véve, ha nem vagytok barátok, egy utcabéli miért vinné sétálni a gyereked. És hogy a fenébe jut be hozzátok úgy valaki, hogy észre sem veszed???

2013. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel hozták a tüzifát, és a tolókaput le kellett venni, mert nem fért be a teherautó, amúgy mindig zárom a kaput, én is kérdeztem már, hogy mit akar, miért akarja ennyire vinni, ő azt mondta, hogy nagyon szereti a babákat, és a babák is őt, meg h segítsen nekem...

Egyébként gondoltam, h nem képzelődöm, én ha még egyszer meglátom a gyerek körül, biztos, h megkapja a jussát...

2013. nov. 20. 14:20
 9/22 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, korábban volt olyan, hogy a kocsim ablaktörlője alá tett egy kis "levélkét" hogy hogy bírok a fiammal, meg h hívjam át, és segít...
2013. nov. 20. 14:26
 10/22 anonim ***** válasza:
egyik ismerősénél nem tudsz rákérdezni a dolgaira? pl:hogy vannak-e mentális problámája,stb..?
2013. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!