Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg termosz? Mennyire...

Cumisüveg termosz? Mennyire hasznos? Mennyire tartja melegen, és meddig a vizet? Melyik a jó? Érdemes a drágát megvenni, vagy jó az 1000 Ft-os is,

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, én ajándékba kaptam, úgyhogy nem tudom, mennyibe került, de nagyon hasznosnak tartom. Az én gyermekem tápszeres, és sokszor fordult elő, hogy előre el kellet készítenem neki a tápszert, vagy mondjuk kényelmi okokból megcsináltam hamarabb, és a termoszban tartottam, amíg meg nem ette. Amit mi használunk, azt a tápszert az elkészítés után 2 órán belül el kell fogyasztani, és erre az időre simán melegen tartotta a termosz. Szóval szerintem jól teszed, ha beszerzel egyet. Ráadásul a későbbiekben is jó lehet, mert a bébiételes üveg is belefér, azt is melegen tudod majd vele tartani.
2013. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van termosz, ráadásul dupla, mert tápszert és vizet is tettem bele egyszerre. Nagyon hasznos. Már nem emlékszem mennyibe került, de az olcsóbbak közül való. Nikecell a belseje, és sokáig megtartja a hőt. Érdemes beszerezni egyet.
2013. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HA mentek sétálni akkor is tettsz bele neki tápszert melegen tartja. Mi voltunk kirándulni kb 5-6 órás városnézésen és én abban vittem a forró vizet és amikor megéhezett a fiam összekevertem a porral és hideg vízzel és tökéletes volt. Mindenképpen hasznos.
2013. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmit vegyek, vagy inkább ilyet:

[link]

2013. nov. 21. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, mint amit másodiknak linkeltél, de nem igazán jött be. Kb 3 óra múlva már éppen csak langyos benne a víz.
2013. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekünk olyan van, mint ami az első linken van. az jó.
2013. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két falyta van. Mindegyik bevált. Fenti hozzászólónak : azt ne várja senki, hogy 24 órába melegen tart.
2013. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!