Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak leállt a légzése,...

Babámnak leállt a légzése, hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2,5 hos, kétszer leállt neki teljesen egymás után,felforogtak a szemei.Nem nyelt félre ,ébren volt semmi tunet nem volt elotte.Ugy kellett rázni,meg levegot befujni.Korházbol most jottunk haza,okot nemtaláltak,uh volt neki mindenre.A vérben találtak emelkedett fehérvérsejtet,de már kezd az is lemenni.Kérlek segítsetek,ha cvolt már a kornyezetetekben hasonlo eset.Leírnátok?egy halálra aggodo anyuka.
2009. nov. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegény...elhiszem,hogy kész vagy.:( Nekünk nem,de barátnőm kisfia csinálta ezt 3-4-szer,ő még akkor csak pár hetes volt.Neki azt mondták,hogy ilyenkor tképpen "elfelejt" levegőt venni a baba.Azt javasolták,hogy cumizzon!!

Az sokat segít.

2009. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémmel is megtörtént egy sírás után (akkor volt 2 hetes..). Egyszerűen nem vett levegőt, elernyedt, elájult. Rá kell fújni az arcára. Ha ez nem segít, vidd hideg levegőre vagy mosd meg az arcát hideg vízzel. Szerencsére azóta nem fordult elő hasonló, de én is megijedtem. Mondjuk, már én láttam máskor is ilyet, a nagyobb gyerekeim is képesek elájulni, ha esősen sírtak...akkor mondta a védőnő, mit kell ilyenkor tenni.
2009. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémnek is ez volt a baja ennyi idősen. Akkor nem derült ki hogy mi baja aztán 1 évesen megint bekövetkezett. anya a hidegre szaladt vele és akkor már vett levegőt. Kiderült hogy ha megfázott a kicsi akkor nem a mandulája gyulladt be hanem a gégefedő és azért nem kapott levegőt és befulladt. A háziorvos hideg párologtatót adott és minden este párologtattuk a gyereket. Már 13 éves a fiú és elmúlt kinőtte, de ha megfázik akkor mai napig rettentő krupposan köhög. Remélem nálatok nem ez a helyzet csak a kicsi elfelejtett jevegőt venni az is gyakran megesik. Sok EGÉSZSÉGET és Erőt nektek!!!
2009. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányommal is sírás után történtek ezek. Elájul,fennakad a szeme. Az orvosom mondta, hogy affektív apnoéja van.

Ha bármi kérdésed lenne priviben szívesen segítek ha gondolod.

Egyébként ha google-ba beírod, rengeteg találatot kidob,hátha az is segít.

2009. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!