Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használt manna szappant...

Valaki használt manna szappant a babája ekcémájára? Használt?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiamon száraz piros foltok jöttek ki. A doki gyógyszertári fürdetőt írt ki és tejszármazék mentes diétát mert szerinte attól is lehet. Ennek két és fél hete és nem lett szebb a bőre sőt mára lettek még rajta új foltok is. Viszem vissza, hogy ilyenkor mi van de szeretnék közben segíteni is rajta. Valakinek bevált ez a reklámozott manna szappan vagy valami más esetleg?
2013. nov. 21. 20:45
 1/4 SzCJudit ***** válasza:
Körülbelül 2 hete használom kisfiamnál a mannaszappant (olivás) és testápolónak shea vajat. Sokkal puhább lett a bőre. Neki az arcán van ekcéma, azt sajnos csak az a kenőcs múlasztotta el amit a bőrgyógyász felírt. Nekem eddig bevált, kevésbé száraz és érzékeny a bőre. Amúgy most hagytam el az öblítőt is, az is iritálhatja.
2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is kb 2 hete használjuk a manna szappant, az olívásat. Tényleg puha a bőre tőle. A pöttyöket 2,5 hétig kentem a szteroidos krémmel, semmi változás, most elkezdtem a shea vajjal pár napja, mintha szebb lenne. Nekünk sajnos még nincs meg, h mire allergiás. (egyébként nekem a hidegtől nagyon durván kiszárad, kirepedezik a kezem, kezet mosni elkezdtem a manna szappannal, éjszaka shea vaj, 1 hét alatt olyan puha lett, alig hiszem el :) szóval tényleg használnak) Amúgy neten néztem, h lehet olcsóbban is kapni, kérdés, h ugyanilyen jók-e.
2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzCJudit ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy finomítatlan legyen a shea vaj. 10-12 ezer forintért láttam 2,5 kg-os tömböt. Nagyon sokáig eláll és nálunk már az egész család ezt használja, így nekünk megéri majd rendelni. Amúgy a Biovölgy oldalán találtam a legolcsóbban.
2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat,az még nálunk sem derült ki így, hogy mi a gond mert hiába diétáztunk. Megpróbálom a shea vajat és a szappant is, remélem használ majd nálunk is. Jobbulást mindenkinek.
2013. nov. 22. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!