Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha allergiás lenne a babám a...

Ha allergiás lenne a babám a tejre/tejtermékre akkor milyen tünetei lennének?

Figyelt kérdés
Mi az amit nagyon figyelnem kell?
2013. nov. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

hasfájás, hasmenés, vagy hasmenés nélküli, de sokkal több kaksi egy nap. Esetleg a kaksiban vérszerű dolog...

bőrproblémák, főleg ekcéma, vagy erős bőrpirosodás...

2013. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. nov. 22. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Puffadás, kislányomnak 5 hetesen derült ki, olyan volt a hasa mint egy felfújt lufi, mikor kórházba kerültünk utána két nap múlva jött a véres széklet...
2013. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk kiütéses volt az egész teste. Elhagytam a tejtermékeket, elmúlt.

Azóta a tejtermékeket visszavezettem, azoktól semmi baja. A tejtől viszont 2 napon belül jelentkezik az enyhén véres, nyákos széklet, többet is kakil, és többet bukik. Kb. 3-4 nap kell, hogy teljesen megszűnjön.

2013. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiamnak semmi hasi, emésztőszervi panasza nem volt, csak a múlni nem akaró ekcéma volt a tünet, amíg szoptattam.

A tejtermékek bevezetésekor pedig közvetlen allergiás reakciója lett (kivörösödött és felhólyagosodott a szája, majd ki is hányt mindent).

10 hónapos kora óta 100% tejmentes diétát tartunk vele, kb. fél évvel később szűntek meg a panaszai.

2013. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!