Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik ez a név: Larissz...

Hogy tetszik ez a név: Larissza Éva?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szlávos a hangzása
2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Karina
2013. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ebben az összeállításban (bár a vezetéknevet nem írtad!) - így elég furin hangzik, bocsi....de amúgy lehet hogy jó..

pl. a furira:

Németh Larissza Éva nekem ez azért furi ,mert ha kimondod az első kettőt úgy szép...de az Éva elég kemény.. és olyan mintha csak odalenne tolva...


Pl. az okésra:

Tóth Larissza Éva - itt nem annyira látványos hiszen a vezetéknév is rövid így nem cseng rosszul...


szerintem függ hogy mi a vezetéknév!

2013. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az Éva nagyon távol áll a Larisszától. Az Éva egy öreges név, a Larissza modern.
2013. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Éva tetszik, larissza nem
2013. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Az Éva nem tetszik , és ez manapság-sajnos- már olyan névnek számít amiért csúfolhatják is (mint pl: Gizella, Rózsika)

A Larissza viszont tetszik.

De így egyben a két név elég fura...

2013. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó.. Én még sosem hallottam olyat hogy valakit a normális neve miatt csúfoltak. Viszont ismerek jópár "divatosabb nevet" amik miatt nem egyszer jöttek sírva a gyerekek az orvosi szobába. De egy Éva, Gizella, vagy Rózsika sem volt közöttük. Viszont Dzsenifer, Dzsoki, Apolló már nem egy.
2013. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
öhm...nekem tetszik :D
2013. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!