Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a szobátokban a...

Hol van a szobátokban a kiságy? A ti ágyatok mellett vagy a szoba más részén?

Figyelt kérdés
Eddig az ablak mellett volt(a jobb idő miatt),de ott a radiátor,az ablak meg sz*r,nem záródik rendesen és el kell mindenképp tennünk a kiságyat onnan.Nos,az ágy mellettem van,azaz az éjjeli szekrényem mellett.Tehát egy karnyújtásnyira.Elfordítva pont nem fér be,15cm híján.Az ajtó mögött van aym íróasztalunk,arra gondoltunk kicseréljük őket.Így az ágyunk végénél lenne kb a kiságy.Ha párommal helyet is cserélnénk nem látnék rá,az ágy mellett van az ajtó.Engem ez kicsit zavar,hogy nem a babát látom ahogy felébredek.Ti,hogy rendeztétek el a szobát?
2013. nov. 22. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan kicsi a hálószobánk, h. bárhová is tenném a kiságyat, mindenhol a mi ágyunk mellett lenne. egyébként a ti helyzeteteket figywlembe véve, engem nem zavarna, ha nem látok rá a gyerekre, hisz hiába van mellettem most a gyerek, sötétben így sem látom, plusz a rácsvédő is takar, amit nem is vennék le, mert cumileesésgátlóként funkcionál. :)
2013. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, hogy az asztal mellé helyére teszed a babát. Nekünk középen volt az ágy a falon, két oldalt egy éjjeliszekrény. Szemben a tv állvány, mellette a sarokban a baba. Így teljesen ráláttam. Most elköltöztünk, jön a tesó, most is szemben van. Viszont a picit nem tudom hova tenni. A franciaágy mellett van egy pelenkázó, amellett a fiam ruhásszekrénye, valószínűleg annak a helyére fog kerülni. Viszont így nem látok majd rá. Magam mellé nem akarom tenni.
2013. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szoba két szegletében vagyunk...Az ablak melletti sarokban mi,míg a picur az ajtó melletti sarokban

Egyrészt mert ugye az "meleg" fal,tehát nem külső hideg fal,másrészt így van egy nagyobbacska hely köztünk....megvan a saját kis zugja

Olyan 2 méterre van tőlem....most tervezzük a saját szobáját,festegetjük..és mire mindent klappul megveszünk bele jövő nyár lesz

2013. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ágyunk az ablak alatt, a gyerkőcé meg a másik falon az ajtó falán. Én sem látok rá, mivel direkt felszereltünk szalagfüggönyt, így van saját rendes kis zuga - mi se zavarjuk őt este annyira így. Nem kell rálátni, bőven elég, hogy hallod! Más, aki nem a szobájába altatja, még hallani sem hallja úgy!
2013. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én lemondtam már róla,h.az ajtó mögé az asztal helyére tegyük.Szembe van a konyha ahol nincs ajtó és a hajnali készülődések stb még engem is zavarnak,nem beszélve a bejárati ajtóról.Az lenne afal másik felén ahol lenne a pici.Én se feküdnék oda.

Arra gondoltam kikéne cserélnünk a kiságyat egy 60x120-ra.Az beférne mellénk keresz be.Csak párom egyezzen még bele.Ha esetleg érdekel valakit egy normális csere,beszélhetünk.Kókuszmatrac van hozzá.

2013. nov. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!