Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a tüneteim vannak,...

Ezek a tüneteim vannak, lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat ha nagyon marhaságot kérdezek, de már annyira túlgondolkodom mindent hogy nem tudom már mi a helyes. Nagyon gyakran járok pisilni,állandóan olyan érzésem van mintha pisilnem kellene, erős folyásom van sokszor, a melleim megvannak duzzadva és fájnak is. Rendkívül fáradékony vagyok és ennék állandóan. Sokszor émelygek és hányingerem van azonban ez nem mindig reggel inkább napközbe van. Minden hónapban 28-29-e körül szokott megjönni,múlthónapban megjött csak késett 2 napot, ebben a hónapban meg kicsit több mint egy hete voltam a párommal együtt mindenféle védekezés nélkül. Ilyen hamar gondolom még nem érezhetek tüneteket, mi lehet ez? :-S


Előre is köszönöm a tippeket, bocsánat ha hülyeséget kérdeztem!


2013. nov. 22. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja mikor az ember ugy szeretne, jo agyon tudja gondolkodni magat....hat a tuneteid elegge ugy tunnek mintha babas lennel. Miert nem veszel tesztet? Eld az eleted, varj meg egy hetet es tesztelj. Azert mondom ezt igy, mert nem akarom, hogy csalodj!

Mi a masodik babaval probalkozunk mar egy eve. Mult honapban hanytam 3 napig, 5 napot kesett es mikor raszntam magam a tesztre, megjott....szoval ezert irtam amit irtam. Csak lazan es ha tenyleg nem jon meg, akkor teszt.

2013. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor már kimutatná a teszt is.

Tüneteket csak a beágyazódástól kezdve okozhat a terhesség, ami a megtermékenyüléstől számított 7-10 napon belül következik be. A terhességi teszt pedig a beágyazódás utáni napoktól kezdve mutatja ki a terhességet, minél érzékenyebb a teszt, annál előbb. A legérzékenyebbek már a beágyazódás utáni 1-2 naptól kimutatják, szóval ha úgy gondolod, hogy terhes vagy, akkor tesztelj, az egyértelműbb választ adhat a kérdésekre, mint a találgatás itt :)

2013. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!!!
2013. nov. 22. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok pisilés és kaja inkább a végén jelentkezik.A tünetek 8 hetes terhességtől kezdődnek,tehát nem lehetnek terhes tüneteid.Ettől függetlenül persze lehetsz terhes.Ha késik,tesztelj,de csak ha már egy hete.De a 6-7.héttől elöbb szívhang sincsen még.
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2013. nov. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!