Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sokszor kelt a babája...

Akinek sokszor kelt a babája éjjel és mindig megszoptatta, majd úgy döntött elválasztja, hogy ment éjjel az elválasztás?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, sokszor kel éjjel, mindig megszoptatom, ettől megnyugszik. Szeretném elválasztani (csak fürdés után és éjjel szopizik). Előre látom, hogy óriási sírás lesz, ugyanis mindig nagy balhét csap éjjel azért szoptatom, hogy lenyugodjon. Kíváncsi vagyok másnál meddig tartott ez a harc és végül jobban aludt-e a baba elválasztás utan?
2013. nov. 22. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig tart ez a harc, amíg hajlandó vagy éjjel is szoptatni, mert ehhez szokott. Vagy szoptatod akár 2-3 éves koráig is, vagy elviseled néhány éjszaka a balhéit, azért, hogy leszokjon az éjszakai evésekről.
2013. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 hónapos a lányom, 1 hónappal ezelőtt kezdtem el az " elvàlasztàst". Eddig a kisàgya a mi ágyunkal volt összetolva igynem kellett kikelni az ágyból, közel voltam ha kellett, stb. Éjjel 5-6 szor bemàszott mellém cicizni.most az àgyàra felvan rakva rács, elvàlasztva a mi ágyunktol. Elaltatom magam mellett ahogy eddig is, majd berakom az àgyàba.ha éjjel felkell és nem sírenem megyek oda ugy csinalok mint aki alszik. Általában hajnal 4 kor ébred majd onnan már melletem alszik reggelig. Ennyit értem el. De nem sietettem, időnk mint a tenger. Napközben játékkal elfoglalom , igy relative csak alváshoz használja meg ha valami bánata van.
2013. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a Fiam 11hónapos korában untam meg. Ugyanis álladóan kivenni az ágyból, cici elő stb. alig szívott valamit, csak "élvezkedett" . Egyik napról a másikra csak inni adtam neki ha felkelt, cumisüvegből. Lekopogom, 2 éjszaka volt rosszabb és azóta semmi gond.
2013. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! 1: igen ezen dolgozok h elvalasszam, de egy eves koraig akartam szoptatni, nem akartam elvalasztani. 2: koszonom kiprobalom! Nekunk is egy szobaban van, de kulon agyban. En se akarom surgetni, nem akarok torest okozni neki, nagyon imadom a kisfiam. De ugy erzem itt az ideje h elvalasszam szep lassan. Remelem jobban alszunk majd.
2013. nov. 22. 08:42
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Koszonom neked is! Az a baj h o nem tud cumisuvegbol inni.. De sztem nem is szomjas. Max adunk a rendes itatopoharabol, ha ker. Hat erdeks lesz. Megvarom a karacsonyi szunetet mikor a ferjem tobbet itthon llesz es nekivagunk a dolognak.
2013. nov. 22. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!