Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az, hogy valaki szerelmes a...

Az, hogy valaki szerelmes a gyerekébe, ugye csak átvitten értendő?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen hallom azt, hogy az apuka szerelmes a kislányába, az anyuka a kisfiába...? de ezt ugye nem kell szó szerint érteni? Nekem is van egy kisfiam, nagyon szeretem, de nem érzem, hogy szerelmes lennék belé :)
2013. nov. 22. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ugyanolyan, mint az "imádom" - remélhetőleg nem szó szerint értendő :)
2013. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dehogy szerelmes a gyerekébe az ember. Ez egyfajta szeretett kinyilvánitás hogy megörülsz a gyerekedért annyira szereted , annyira szereted mint a szerelmedet a férjedet .


Istenem hogy lehetne már szerelmes valaki a gyerekébe :D

2013. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondják, hogy szerelmesek belé? :) biztos csak nekem furcsa ez akkor..
2013. nov. 22. 11:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Érdekes,de ha magamban gondolkodok este mikor már alszik,nekem is az jut az eszembe,hogy szerelmes vagyok belé.Persze,teljesen más ez ,mint amit az apja iránt érzek :D ÉS napközben annyit bosszant a leányzó,hogy csak na...Inkább azért lehetne szerelmet mondani erre,mert szerintem az is egy heves érzés,míg a sima szeretet meg nyugodt érzés.
2013. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jajj, ugyan már... Én szerelmes vagyok a férjembe, a gyermekembe, Rejtő Jenőbe, Skóciába, a Deep Purple-be.:) Én szoktam használni ezt a kifejezést, ha valamiért nagyon rajongok, nagyon szeretem. Nem kell hülyeséget beleképzelni.
2013. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet ez hülye példa, de pl. én egy ruhára is mondtam már, hogy beleszerettem. :D De azért nem gondolnám, hogy tényleg az az új szerelmem. :D Szóval ez csak olyan átvitt értelem, mert az ember nyilván imádja a gyermekét, de azért nem szerelmes belé, az másmilyen. :)
2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elgondolkodsz, ugye Te is érzed, hogy butaságot kérdeztél?
2013. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Khm...Hogy is fogalmazzak érthetően. A testi kontaktus utáni vágyat leszámítva (puszi, ölelés kivételével) természetesen a legnagyobb szerelmem a gyerekem. Szóval nyilván nem olyan szerelem, de ettől még ez a legnagyobb létező szeretet a világon. Szerintem.
2013. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem, nem érzem, hogy butaságot kérdeztem volna. úton-útfélen ezt hallom... én nem vagyok szerelmes a fiamba, sose mondanék ilyet. szeretem.
2013. nov. 22. 13:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maga a kérdés nem butaság, viszont kérdező, az már az, hogy egy szón, kifejezésen lovagolsz. Te mondd nyugodtan, hogy szereted a gyermeked, aki meg azt mondja, hogy szerelmes belé, hadd tegye. De most már akkor előtted is tiszta, hogy nem szerelemmel szerelmes ilyenkor a szülő (bár felnőtt nő létedre ezt azért sejthetted volna magadtól is...).
2013. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!