Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy libero?

Pampers vagy libero?

Figyelt kérdés
10kg-os kislánynál Nektek melyik vált be? Kis husis... Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 22. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pampers.
2013. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En mind a kettot szeretem nagyon, de a lenyeg berot tobbszor veszem. A liberonak kicsit kemenyebb az anyaga a pampers puhabb. De egyforman jol tart mindent. De megis vmiert a liberot jobban szeretem. :-)
2013. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tica0121 ***** válasza:
Pamoers. Én a LIberot nem szeretem.
2013. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pampers
2013. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pampers
2013. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Libero! Mi is husisak vagyunk és most olvastam valahol, hogy a Huggies pelenka kifejezetten husisabb babákra lett tervezve... lehet mi is kipróbáljuk!
2013. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
A hugies egy fortelmesen rossz pelenka. Annal rosszabab nincs is. Hamarabb adnek tescosat a lanyomra mint huggies-t. Megvettem meg szules elott 2x90 db pelust belole de el se hasznsltam. Szornyu. Semmit nem tart meg. Es itt is olvastam rengeteg valaszolotol h ugyanigy voltak vele ok is, h akarh adod a gyerekre abbol minden kijon. Am a masik dolog magyarorszagon mar nem is lehet kapni mert kikoltozott az orszagbol.
2013. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Libero, a másikból állandóan kifolyt a pisi...
2013. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első egy hónapot eltekintve, a fiam végig egy húsgombóc volt. Kaptam én is két nagy csomag Huggiest. Egy borzadály volt. Utána váltottunk Pampersre. Nagyon jó volt, nem volt baleset. Kaptunk 2-es Liberot, rossz volt, maradtunk a Pampersnél. Egy évesen a fiam 12 kg volt, és 5-ös Pamperst használtunk, de az már vágta, gyakran kifolyt. Na, akkor váltottunk Liberora, az volt a tökély. Most a fiam 22 hónapos, 6-os Liberot, és 6-os Dm-est használunk felváltva. Ez a jó mindentéren. Közben teszteltünk ezt-azt (aldis, müllerest, happyt, pamperst), de egyik sem vált be. Azt javaslom, vegyél belőle kis kiszerelést, vagy kérj vkitől pár db-ot, és teszteld. Ami egyiknek jó, nem biztos, hogy a másiknak is.
2013. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálun kis Pampers, bár igazság szerint a Libero is jó lenne, de attól iszonyúan kicsattan a kicsim feneke-szóval nem bírja a bőre. Egyébként azzal sem volt gond.
2013. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!