Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött baba (34. hetre...

Koraszülött baba (34. hetre született), most 7 hónapos mult, nem forog, nem kúszik, nem mászik! Mit kellene tudnia?

Figyelt kérdés
Az anyuka szerint par másodpercig megul, ha ültetik,de magától nem tud felulni. Vagy kezben,vagy babakocsiban van,néha a kisagyban (anyuka nem tudja elviselni,ha nyöszörög) Nem hagy neki teret mozogni,mert ébredés utan eszik,es azert nem rakja hasra a szőnyegre,Nehogy visszabukjon,es olyan legyen a szőnyeg. Mit kellene mar tudnia? Hova fog vezetni ez a korlátozás? Jol érzem, hogy ez nem jo igy?
2013. nov. 23. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Időre született babánál is csak forognia kellene ennyi idősen (azt 6 hónapos korig kell), de nála hozzá lehet adni azt a 6 hetet, amennyivel korábban született. Sem kúszni, sem mászni, sem ülni nem kell még egy 7 hónaposnak. Magyarul jelenleg nincs elmaradva egyáltalán.
2013. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kusznia es masznia 7 honaposan nem koraszulottnek sem kell tudnia, nemhogy neki. Forogni foroghatna, de naluk kprrigalt kort kell nezni, ami szerint o most 5 es fel honapos, oda-vissza forogmi pedig 7 honaposan kell tankonyv szerint. Mindent meg fog tanulni o is.
2013. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8 hós fiam időre született, és nem mászik még mindig, nem is kúszik, csak csücsül, meg forog...nyugi!
2013. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jobban inkabb az miatt aggódom,hogy nem hagy a gyereknek teret....ha rogton megmukkan mar kapja is fel,mert nem,bírja elviselni ha nyöszörög....
2013. nov. 23. 15:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Elkésve szerintem sincs! Főleg,hogy náluk le kell számolni azt az időt, amennyivel hamarabb jött.

Valamilyen szinte érthető az is,hogy mivel kora baba lett, anyuka jobban félti, jobban dédelgeti.

Az tényleg nem jó, hogy állandóan kézben vagy kocsiban van, de kizárólag ezen nem fog múlni,ha Isten ne adja lemarad!

2013. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor rendben van, szuper ez igy....
2013. nov. 23. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Te napi 24 órában ott vegy velük? Vagy honnan tudod, hogy nem hagy neki teret? Én sem tettem a bukós babámat evés után hasra és én is felvettem, ha igényelte, mégsincs semmi baja. Mindent megcsinált időben, már jár.
2013. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van, aki ott van veluk, onnan tudom. A csalás tobb tagja ki van akadva....az biztos a dedelgetes része, h ejjel a dolgozó apukát kelti fel h etesse meg a gyereket, sot az is, h nappal lepasszolja a nagymamahoz, h o sorozatokat tudjon nézni....de oke, elfogadtam, én latom rosszul....
2013. nov. 23. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Bírom az ilyet, amikor a kérdező nem a várt válaszokat kapja és hirtelen elkezdi kiszínezni a sztorit.
2013. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor tegye a nagyi a szonyegre, hiszen anya nincs ia vele... mi a gond? Utalom ezt a fajta askalodast.
2013. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!