Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babykompról?

Mi a véleményetek a babykompról?

Figyelt kérdés
én azt olvastam vhol hogy nem igazán egészsèges a baba mozgásfejlődése szempontjából. anyósék meg azt akarnak venni karira. 7 hónapos a babám
2013. nov. 23. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
N
2013. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, elnyomtam. Nem is egeszseges, de kizartnak tartom, hogy az en lanyom pl. Szereette volna, o orokmozgo, soha nem szerette az ilyen kotottsegeket.
2013. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem egészséges, de mindegy is, mert teljesen feleslegesnek tartom.
2013. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeim szerették. Igaz, csak akkor voltak benne, ha nem értem rá arra figyelni, hogy hova mászkálnak.
2013. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért nem egészséges, mert folyamatosan tartania kell magát (tudom hogy tartja a kis szerkezet, de nem 100%-osan) és nem tud ebből a helyzetből másikba váltani ha kényelmetlen.


Pl. te ülsz egy széken, de nem engednék, hogy máshová helyezd a testsúlyod. Nem kellemes. Persze félig tartanod kell magad a lábaddal, és ha akarnál se tudnál más pózba rendeződni ha kényelmetlen.

2013. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen a fórumon keress rá a bébikompra. nagyon sok vélemény van e témában. Pár napja is volt egy ilyen kérdés.

Nekünk gyógytornász ismerősünk határozottan ellenezte.

2013. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kivétel leszek.Én is,és a kislányom is szerette a kompot.Mikor még nem tudott járni,csak kúszni,mászni,neki is tetszett hogy mikor beleraktam,oda megy ahová csak akar.Nyugodtan főztem a konyhában,ő ott "járkált"körülöttem,mindig élvezte,enni is tudott,és szeretett rajta.Én kifejezetten a konyhában töltött időre használtam,az pedig nem olyan sok,hogy bármiféle károsodást is szenvedett volna.Nemsokára 4 éves,teljesen egészségesen fejlődik,és mindene megfelelő,nincs semmilyen probléma a lábaival.Nálunk megvolt a forgás,kúszás ,mászás,állás,minden szépen sorban ahogy kell.
2013. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy vannak olyanok, akiknél nem okozott gondot a bébikomp nem jelenti azt, hogy nem káros. Természetesen nem biztos, hogy baj lesz belőle, de szerintem nem éri meg kockáztatni.

A legnagyobb baj a bébikomppal az, hogy járásra készteti a babát, ezáltal kimaradhat vagy lerövidülhet a mászós időszak, ami később egy csomó problémához vezethet, olyanokhoz is, amik csak évekkel később derülnek ki, pl. tanulási nehézségek.

2013. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, hálisten nem vesznek, lebeszéltem.
2013. nov. 25. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!