Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 honapos babam meg nem...

Bnomika88 kérdése:

A 3 honapos babam meg nem tartja a fejet. Probalkozik, de allitolag mar kene tartania. A vedono azt mondta varjunk 2 hetet, de lehetgyogytorna kell neki. Van valakinek errol tapasztalata? Elore is koszonom. Noemi

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is elég későn kezdték el emelni a fejüket. Kellett nekik egy kis ösztönzés, segítség. Nálunk a tv volt az, ami nagyon érdekelne őket és ha hasra tettem őket a tv-vel szemben, akkor nagyon küzdöttek, hogy lássák :) Illetve a feje mellé feltettem a kezüket és kicsit megemeltem a vállukat-buksijukat, majd lassan engedtem rá vissza a súlyt, hogy érezzék, hogy mi is lenne a dolguk. Szerencsére nem jutottunk el a gyógytornáig, de szerintem ha arra van szükség, akkor sincs baj, mert mindig gyors és látványos változást szokott hozni. Ne aggódj! :)
2013. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anno én is ezt vettem észre a kisfiamnál, és elkezdtem hordani Dévény tornára! Jó is volt, mert kötöttek voltak a hátizmai nagyon! Rendbe is jött! Ez fizetős dolog, de ha a háziorvos ad beutalót a babának a fejlődésneurológiai vizsgálatra, ott kiírhatják az OEP finanszírozott tornát is. Mi most ide járunk, más okok miatt,11 hónapos. Ezek után azt mondom, inkább lássa hamarabb szakember, lehet, hogy nincs is baj! Sok sikert!
2013. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem akarta de doktornéni szerint mi voltunk a hibásak mert ha kezemben volt mindig fogtam a fejét akkor ő minek tartsa nagy munka az nekik,fárasztó.Azt mondta 3 napig 3x húzzuk ülésbe de úgy hogy a fejét ő emelje ne mi ráncigáljuk.Majd 4.napon napi 6x. 2 hét múlva gyönyörűen tartotta:)
2013. nov. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal is ösztonözheted, ha a hasadra fekteted, és úgy próbálja megemelni a fejét, mert keresi az arcodat.

Amúgy a helyedben mindenképpen vinném szakemberhez.

2013. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, mar el is kezdtuk a gyakorlast.

2 Het mulva igy mar lehet javulas.

A hason fektetes tv vel bejon :-)

2013. nov. 24. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!