Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba látogatóba megyünk egy...

Baba látogatóba megyünk egy ismerőshöz és vinnénk valamit, mit érdemes vinni egy 2 hetes kisfiúnak? N

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 18:57
 1/9 gabszem ***** válasza:
Pelenkát! Meg valami pici játékot (csörgőt, rágókát, babakocsira akasztható kisjátékot stb.), vagy kisruhát!
2013. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha ruhát veszel, legalább 52-est válassz és pamutot. A pelenka mindig jól jön. Ha maradandóbbat akarsz, vegyél baba CD-t.
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*bocs, ruhából 62-est!!! :)
2013. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy jópofa játékot, amit pl a bébihordóra lehet akasztani, vagy szundikendőt, esetleg játszószőnyeget,

Ha kisebb ajándékot akarsz, akkor pl egy textilpelenka, előke, kissapka, kiszokni is nagyon aranyos tud lenni.

Vagy bármilyen aranyos kis ruhácska,

egy szép kis babapléd

esetleg egy csomag 1vagy 2méretű pelenka- ennek általában örülni szoktak az anyukák.

Emellé egy popitörlő- esetleg babaápolási termékek- fürdető, babaolaj, stb.


Anyukának vigyetek egy szál virágot, esetleg apukának egy üveg pezsgőt- biztos jól fog esni nekik.

2013. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Akkor valószínű viszünk egy kis zoknit és valamilyen csörgőt.

De azért várom a továbbiakat is!

2013. nov. 23. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:

fontos, hogy kérdezd meg, hány kiló, hány centi.

a pelenka és popsitörlő mindig jól jön!

vehetsz még ruhácskát is - inkább nagyobbat, pl. 62-68-ast, és ne nyári holmit, márciusig hüvi lesz :)

babatakaróból is kell ám sok, meg frottír kifogó (türcsi) is mindig jól jön.

az anyukának meg egy doboz bombont, csokikát... az is mindig jól jön :) :)

2013. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes kisfiam van. Rengeteg ruhank van, megis mindenkitol ruhat kaptunk, nem is fog rakerulni... A nagyobb meret, vagyis a 62-es jo otlet. Jo otlet meg: halozsak, takaro, torulkozo, pelus, popsitorlo. Apolasi termeket en nem kernek, gyogyszertarit hasznalunk, kesobb is en szeretnem megvalasztani a borenek valo minoseget. Tovabbi otlet: babanaplo, fotoalbum, valamilyen emlektargy (medal, nevre gravirozozt barmi, feliratos tanyer, gravirozott gyerekevoeszkoz stb). Csoki jelenleg fogyasztasra nem ajanlott listan van szoptatos anyukanal! Van aki orchideat hozott nekem, bort apanak es ennyi, boldog voltam, h nem kaptunk haszontalan dolgot!!! (Ilyenkor a mikulasvirag is szep!)
2013. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Annyira nem akarunk túlköltekezni, bár ismerős, de nem annyira közeli.
2013. nov. 24. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmtől megkérdeztem, és ő megmondta, hogy mit szeretnének. Nem akartam pelust vagy játékot vinni, mert mindenki azt vitt. Utólag kiderült, hogy jól tettem, mert mindegyik hegyekben állt.

Amit pluszban vittünk az műanyag kiskanál készlet volt. Annak örültek a legjobban, mert nem volt babakanaluk, és a babának a gyógyszert nem tudták mivel beadni.

Plusz anyukának vittünk gyümölcsöt, és egy gyerekpezsgőt a szülőknek :)

2014. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!