Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Immunerősítés 4 hónaposnak?

Immunerősítés 4 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hós, a fiam 6 éves. Oviból mindent hazahoz. A picit különítem el amennyire lehet, de elkapja mindig. 3-4 hetente. Doki látja mindig, legutóbb meguszta gyógyszer nélkül, de szeptemberben kellett antibiotikum. Most is szörcsög, köhög. Biztos megint a torka, ott a váladék, mert orrából semmi nem jön.

Mit tehetnék, hogy ne kapja el mindig, Vagy immunbeteg lenne, már arra is gondoltam, nagy sose volt beteg


2013. nov. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag anyatejes, nem adnék neki semmit. Jó sokszor tengervizes sóoldattal nagyon alapos orrszívás. Fujjd be az orrát és ne azonnal szívd ki, hanem várj kb 10 percet, hogy fellazítsa ami bent van és jó sokáig szívd egészen addig míg köhögni nem kezd. Akkor felköhögi a torkára, légutakra tapadt váladékot és az orrán keresztül a szívással távozik.


Ha nem anyatejes hanem tápszeres akkor Immunotrophina szirupot adj neki, újszülöttkortól adható és nagyon jó! Én a anyatejes babámnak is adtam, tényleg nagyon jó. Kitartást.

2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a agy azért nem volt beteg mert nem votl aki hazahozza. A töbebdik gyereknél ez mindig igy van. Általban sok mindent nem lehet tennie ezellen, csak kezelni az aktuális problémát. Egyik ismerösömnél a 3. gyerek rengeteg antibotikumot kapott sajnos amig csecsemő volt, kórházban is voltak annyira beteg volt mindig. Most ovis már és ö az egyetlen aki sosem beteg a csoportjában. De ezt az orvos is megmondta nekik elöre hogy igy lesz és hogy több gyerekes családok 99%-nál ez van.
2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!