Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hasfájós a kislányom?

Mit tegyek? Hasfájós a kislányom?

Figyelt kérdés
2 hetes és 4 napos de már ezzel küzdünk másfél hete! Kapta eleinte az espumizant de az csak a szeleket hajtotta aztán kapta a colief cseppet de attól meg nem bír kakilni és pukizni! A kettőt adtam neki fel váltva egy napig jó volt! Mit tegyek? Lehet hogy a colief csepp erős gyógyszer lenne neki?
2013. nov. 24. 07:57
 1/6 anonim válasza:
Tápszeres vagy anyatejes baba??
2013. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anya tejes baba! eleinte jó étvágyú volt de két napja nem eszik csak ilyen 50 ml-t!
2013. nov. 24. 08:08
 3/6 anonim válasza:
Baba mosoly édeskömény teát próbáld ki,ha azt nem találsz próbálj mást csak a lényeg h édeskömény tea legyen!!Tornáztatod eleget h távozzanak a szelek??
2013. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Torna szinte mindig van néha segít is! Édesköményes levest eszek! De ez a minden napos küzdelem már nagyon le fáraszt! Amint el kezd ordítani mert fáj a pocija én kétségbe esve sírok vele mert nem bírom ahogy sír szegény és annyira szeretnék neki segíteni de nem tudok és ez annyira rossz!
2013. nov. 24. 08:58
 5/6 anonim válasza:
A babának add az édesköményt,persze attól még te is eheted.Elhiszem h sajnálod,hidd el tudom mit érzel!Ezért próbálok rajtatok segíteni!!!!
2013. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Infacolt próbáld ki meg az édeskömény teát,ha egyik sem segít akkor sajna nem nagyon tudsz mit tenni.Nekünk 4hónapos korában múlt el,addig állandóan ordított.Kitartás!!
2013. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!