Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlatilag mindent megeszik...

Gyakorlatilag mindent megeszik a babám, mégis éjjel még 2-3szor kel fel szopizni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
10hónapos,szinte mindent eszik de a szopi az elmaradhatatlan.SZeretném még szoptatni napközben ,de éjszaka vajon miért kel még fel?már sok mindent kibróbáltam(késői vacsora,sok vacsora,változatos vacsora )de ő kel.mi lehet az oka?
2013. nov. 24. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy éhes, vagy megnyugtatja a közelséged. A kisebbik fiammal mindent kipróbáltam, hogy kibírja éjjel evés nélkül. Kenyérrel tömtem, hússal +sűrű zöldséggel. Semmi nem vált be, mindig éhes maradt,. Ő akkor már tápszert evett, így tudtam is, hogy tényleg éhség miatt kel, mert benyomott 2*2-25,5dl tápszert akkor. Ha esetleg meg tudnád mérni szopi után, hogy mennyit evett, akkor tudnád, hogy evés miatt kel, vagy nyugtatás miatt. Az enyém kb 15 hónapos korára nyugodott meg annyira, hogy evés nélkül kibírja az éjjelt. Húsgombóc. :)
2013. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy pontosan mit és mikor eszik illetve ami még nagyon fontos, hogy mennyi folyadékot iszik. ezek nélkül nehéz tanácsot adni.

enyém így evett 10 hónaposan:

reggeli szopi, majd kis kenyér, felvágott. 10kor gyümölcs (1-2 darab). délben ebéd, főzelék+ husi, majd fél óra múlva szopizott, az elalváshoz.

mikor felkelt uzsizott, ez tejtermék volt vagy pékárú.

vacsorára meg pont 10 hónaposan vezettük be a 2 fogást, leves+ az ebéd maradéka.

emellett napi 1l folyadékot ivott és lefekvés előtt is szopizott még.

enyém nem kelt, vagy csak ritkán, de volt olyan is, hogy nem cicivel kínáltam meg hanem vízzel mert picit sósabb volt mondjuk a vacsi mint amihez szokott és gondoltam csak szomjas, és elég is volt neki.


de ha nem ezzel van a gond, akkor meg a közelségedre vágyik vagy ez az "alvókája" és enélkül nem tud visszaaludni. mondjuk enyém cumis volt, így nem igen komfortszopizott, ha jól lakott akkor kérte a cumiját. (2 évesen magától elhagyta ezt is)

2013. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!