Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kategóriájú (0-18kg,9-2...

Milyen kategóriájú (0-18kg,9-25kg. stb. ) és márkájú autósülésetek van? Meg vagy vele elégedve? Mekkora a babád?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
9-36kg kategóriájú Ferrari autósüléseink vannak. Mindkét fiú ezt használja 8 hónapos koruk óta. Sokat autózunk, tényleg ki vannak használva, és szeretik a gyerekek. Kényelmes, mindent tud, amit tudnia kell, és addig fogjuk tudni használni, amíg kell nekik ülésmagasító. Nem bubkik előre a fejük ha elalszanak, állítható a fejtámla, az övek. Van kivehető szűkítő betétje, és levehető a háttámla is, hogy ülésmagasító legyen.
2013. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hósan került át a 0-18-as Remi ülésbe. Nagyon szerettem, neki is kényelmes volt. Menet közben is nagyon könnyen lehetett állítani az ülést. 3 fokozatban volt dönthető. 8 hós koráig teljesen le volt döntve, utána már ülőbe volt (akkor ült fel). Ha elaludt egy mozdulattal ledöntöttem teljesen. Ezt kb. 2 éves koráig használta. Utána egy 9-36-os Nania ülést vettünk. Kényelmes, nagy kabátban is elfért benne. Ha elaludt nem bukott előre benne a feje. 3,5 éves koráig a saját 5 pontos övvel volt az ülésbe kötve. Utána azt már kivettem, mert már szűk volt neki nagy kabátban. Azóta az autó övével van rögzítve. Most 4,5 .
2013. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 0-18-as Concord Ultimaxunk van, amiről ódákat zengett mindenki (ezért is vettünk ilyet), de én csalódtam benne.

Mondjuk a kocsiba nagyon fixen be lehet kötni, az biztos (az előző ülésünk nagyon mozgott bekötve, ezért vettük ezt használtan).

Viszont tök nehéz meghúzni az övet, hogy elég szoros legyen, ha be van öltöztetve a gyerek alig fér bele még a legjobban kiengedett állapotában is, viszont nyáron még a legkisebből is ki tudott bújni.

Szóval valahogy nem nekünk találták ki, nekünk nem vált be (2 éves a kisfiam, 13,6 kg).

Én is filózok, hogy milyen legyen majd a következő.

2013. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Touragoo 9-25 kg ülésünk van. nagyon meg vagyok vele elégedve, szereti a fiam is. Jól kilát, stabil az autóban, dönthető, és nagyon kellemes tapintású a huzata.


[link]

2013. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és 22 hónapos a fiam, de 18 kg!

4.vok

2013. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először Cybex Aton 2 volt aztán mikor nagyobb lett akkor Britax Duo plus. Mindkettővel meg voltunk/vagyunk elégedve, a német ADAC teszt alapján vettük mindkettőt.
2013. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!