Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fiú után lanyod született,...

Ha fiú után lanyod született, meddig adtad rá a kék ruhákat? És 1-3 évesen a fiú farmerjai jók voltak a lánynak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 22:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy már az elején is mindenből vettel rózsaszínt?
2013. nov. 26. 23:00
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem adtam a lányomra soha kék ruhákat. Ahogy anno a fiamra se adtam rózsaszínt.

Azért, mert második gyerek, attól még lettek saját ruhái. Többek közt úgy, hogy a fiúruhákat elvateráztam, és vettem az árukból lányruhákat.

2013. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én már eleve színesen öltöztettem a kisfiamat, nem kifejezetten csak kékbe. Simán hordhatta ugyanazokat a kislányom is, és persze pluszba még vettünk neki lányos cuccokat is. Most a kislányom 3 éves és még mindig tud hordani elég sok ruhát, amit a tesója kinőtt (persze a nagyon fiúsakat nem adom rá).
2013. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Farmerek jó része unisex, azért mert nem virág hímzéses mehet a lánykára is. Láttam 2 éves kisfiút rózsaszín naciban, ami szerintem erős:) Nekem lányom volt előbb, a férjem hétvégén ráadta a fiamra a lányom egyik csőfarosát, aminek lila virágos öve volt+kék póló, hát nagyon vagány volt:):):)

Visszakanyarodva otthon csúszni, mászni tökéletesen jó a kék ruci is, de én sem szívesen öltöztetem fiamat pinkbe:)

2013. nov. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
simán ráadom a kéket. én is hordom ezt a színt, még sem vagyok fiú. itthonra meg aztán édesmindegy, most épp egy kantáros kék, vonatos nadrágban törli fel a követ. erre tökéletes.
2013. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat végül is otthonra tényleg jó a kék is,elmenosnek meg veszek néhány lanyosat.
2013. nov. 27. 08:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem lányom volt és utána fiam . Mindkettőnek saját ruhákat vettem.
2013. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én elraktam néhány ruhát-de ahogy te is irod-ezek szintén nadrágok.most 4hónapos-és alváshoz ráadom a tesó kék rugiját-de napközben lányosban van.ezek a gatyák meg jók lesznek itthon csúszni,mászni.egy kék gatyához fel lehet adni piros,rózsaszin felsőket,cipőt,sapkát,ami lányos-senkit nem fog érdekelni.
2013. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most, a lányom születése előtt döbbentem le, hogy a fiamnak mennyire unisex ruhákat vásároltam az első pár hónapban. Rengeteg fehér, zöld-, barna mintás bodyja, rugija volt. Természetesen voltak kék cuccai is, de zömében inkább egyéb színek domináltak. Szóval rengeteg ruhát vettem most elő a lányomnak, amiket hord is, kéket is. Pl nem vettem a leányzónak új overált, a fiúnak babakék téli babazsákja volt, amit most a leányzó hord rózsaszín sapival, rózsaszín takaróval betakarva :)

Mellé vettem néhány kifejezetten csajos rózsaszín ruhácskát, ha orvoshoz megyünk, akkor azért azokat adom rá, de itthonra teljesen megfelelnek a bátyó kinőtt ruhái.

2013. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2013. nov. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!