Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható gyógyszert lehet adni a babáknak náthára? (15 hónapos a kislányom)

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős volta picim mikor nagyon megbetegedett.Mindent kipróbáltam és igazából ami a leginkább bevált az a sok folyadék,én hársfateát és hagymateát felváltva adtam neki és a BABY LUUF BALZSAM amit a hátára kentem.A teák jól felszakították a dolgokat a köhögés hamar megszűnt.Sajnos az orra több mint 1 hétig folyt de az éjszakánk elég nyugodt volt.Naponta többször porszívóztam az orrát.Talán az a legfontosabb.Jobbulást.
2013. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
C vitamin a legjobb gyógyszer!
2013. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig kálciumot ír fel a doki, állítólag csökkenti a váladékozást.
2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sinupred
2013. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta voltam gyógyszertárban és mivel szerencsére az orrfolyáson kívül nincs semmi baja, nem lázas, nem köhög, csak néha tüsszög, ezért vettem neki Nasivin orrcseppet, most délután nyugodtabban is aludt, mint tegnap. Az orrszívás az nehezen megy, nem nagyon hagyja! Amúgy folyamatosan adom neki már vagy 2 hónapja a Cebion-cseppet, mégis másodszor beteg 1 hónap alatt :(! Pedig 15 hónapig nem is volt beteg! Sokat is iszik. Sinupredről hallottam, ha nem múlik a nátha 2 napon belül, akkor szerintem kipróbáljuk. Még egyszer köszönöm az ötleteket!
2013. nov. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!