Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha használtan veszek karácsonyra játékot?

Figyelt kérdés
nem lehet már olyat kapni,amit szeretnék a keresztfiamnak-sértődés lesz belőle?
2013. nov. 27. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egyáltalán nem probléma. A használt is lehet szép állapotú. Ha te nem vagy biztos benne, akkor kérdezd meg a szülőket. Esetleg mondd el, hogy újan már nem kapható amit szeretnél venni a kicsinek.
2013. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tudja fene..

Igazából mi nem tudhatjuk milyen a hozzáállásuk a dologhoz

én speciel nem sértődnék meg, de az újnak biztos jobban örülnék

2013. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az én kislányomnak a kedves bátyjám karira hozott egy nadrágot ( fuvarozik, és egy bolt kipakolásánál benyelt egy pár zsák ruhát) ebből "tisztelte" meg a lányomat egy nadrággal. hát szép kis csata lett belőle....vagyunk olyan kapcsolatban, hogy nem lett volna sértődés ha csak egy tábla csokit vesz neki berohanva a boltba ( bár nem mondanám még azt sem hogy átlagosan él... hogy szegény ne tudjon venni egy 300 ft-os milkát.) akkor szóvá tettem, azóta nem... ő ilyen és soha nem is fogja megérteni hogy mi volt a bajom ezzel az egésszel. ja azt még hozzátenném hogy januárban van a szülinapom, a feleségétől kaptam egy SZEKRÉNYÉBŐL KIVETT!!!!!! rövid nadrágot, holott tudja hogy nem hordok ilyet ( pláne nem januárban). de nem szégyellik magukat, kaptam már kibontott testápolót és használt rúzst is...... szerintem nem fognak megsértődni.én sem vagyok, csak nem értem... ha nincs pénzem akkor veszek egy kis apróságot, vagy megmondom hogy ne haragudj de nem tudtam venni semmit, viszont hoztam süteményt, stb.... ( de mint írtam nem hiszem hogy egy csoki nem fér bele.)
2013. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vennék neki mellé még valamit újonnan - kifestőt, könyvet, krétát stb.

Én nem sértődnék meg rajta, hiszen időt, fáradtságot nem kímélve hajtottad fel a játékot.

Vettem már a fiamnak én is használtan ünnepre játékot, mert azt a fajta mesefigurát sehol sem kaptam újonnan. Azóta is kedvencként az ágyában van, nem attól lett imádott játék, hogy új vagy használt.

2013. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki.
2013. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom,max úgyhogy nem az lenne a fő ajándék
2013. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen beállítottságúak. Az én keresztfiam szülei (sógornőmék) mindig mindenből újat vesznek a gyereknek, és ajándékot is újat "kell" vennünk neki.


Az én fiamnak jöhet a használt jó állapotú ajándék is, én nem sértődök meg rajta, nekem az a lényeg, hogy a fiam örüljön neki. Őt pont nem izgatja, hogy más gyerek játszott-e már vele, vagy sem.

2013. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem sértődnék meg rajta, ha jó állapotú. A saját gyerekeimnek minden játékot használtan veszek, és nem azért mert nem vehetnék újat, hanem mert fáj kiadni tizenixezer forintokat, mikor megvehetem alig használtan féláron, és inkább kapnak több dolgot ugyanannyi pénzből. Másnak már nem biztos hogy elvinném a használt játékot, mert nem vagyunk egyformák. Hasonló esetben én rákérdeztem, hogy van egy játék amit használtan, tök jó áron találtam, megfelel-e az (tudtam hogy azt szeretné a gyerek), vagy vegyünk valami kevésbé kedvencet újonnan. Ők a használtat választották. Talán rákérdezhetnél.
2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na jó hát az is más hogy a saját gyerekednek mit veszel... de ajándékba nem illik más levetett vackát adni. ( ettől még lehet jó állapotú, de akkor is más levetett vacka marad)
2013. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm

megkérdeztem-és nem gond

2013. nov. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!