Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Látott már a babád sírni?...

Látott már a babád sírni? Hogyan reagált?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rossz kedvem volt, és sírtam. A 15 hónapos lányom odajött, nézett rám, nem értette, hogy mi van. Aztán az ölembe ült és csak mosolygott rám folyamatosan. Persze ettől jobb kedvem lett, és abbahagytam a sírást :)Szerintetek értette, hogy mi történt? Vagy azt hitte, hogy vicces arcokat vágok és azon mosolygott?
2013. nov. 27. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább érezte, hogy nincs jó kedved és így akart 'felvidítani'.
2013. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Érezte, hogy rossz passzban vagy. A gyerekek megérzik.
2013. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Szerintem is megérzik a gyerekek, ha rossz kedvük van az anyjuknak! Én is szomorú voltam pár hete, sírtam is, én kislányom is 15 hónapos és, amikor meglátott sírni, akkor a játszást is abbahagyta és neki is szomorú volt a kis arca, nagyon komoly lett hirtelen!
2013. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is pont ezt csinálta, ennyi idősen. Viszont pont a napokban hogy sírtam (filmen egyébként), borzasztó ijedt fejet vágott...

Szóval szerintem "vicces" fejeket vágtál neki, legalábbis nekem is ez volt az érzésem anno...

2013. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az lemaradt, hogy most 20 hónapos...
2013. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondoltam, hogy ha sírni lát, akkor érteni fogja, hogy anya most szomorú. Végülis mászott az ölembe, bújt hozzám. Tehát érezte, hogy valami más, mint szokott lenni. Ahhoz, hogy együtt érezzen ezek szerint még egy kis időnek el kell telnie. Köszönöm a válaszaitokat!
2013. nov. 27. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
A múltkor úgy belerúgtam az ágy lábába, hogy sírva a földre rogytam, mert azt hittem eltört a lábujjam, annyira fájt. Kisfiam abban a pillanatban felugrott (az ágyon feküdt apával), ijjedten rámnézett, és ő is sírni kezdett, pedig előtte jó kedve volt, játszottak, nevettek. Persze abbahagytam a sírást (pedig baromira fájt a lábujjam), és próbáltam úgy csinálni, mint aki játszik. Ekkor megnyugodott. 15 hónapos ő is.
2013. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor én kiskoromban sírni láttam az anyukámat, akkor én is sírtam.
2013. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legörbült a szája, és megölelt. (Meghalt egy kedves családtag, akit nagyon-nagyon szerettem.)
2013. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!