Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt valahogy nem tudom megérte...

Ezt valahogy nem tudom megérteni, ti?

Figyelt kérdés
Ma láttam az aktív műsorban egy fiatal párt,akinek egy pár hónapos kislányuk van,valamint 2 nagyobb fiúk,akik nevelőszülőknél vannak.Az anya azzal magyarázta,hogy veszélyeztetett terhes volt a kislánnyal és nem tudta gondozni a srácokat,mert kórházban is volt és akkor a férje meg az öccse nevelte őket,amikor otthon volt akkor meg feküdnie kellett. Aztán persze mutatták,hogy a lakhelyük miatt vitték nevelőszülőkhöz a fiúkat,mert vizes omladozó penészben éltek.Kaptak egy nyaralófélét a rokonságtól.amit ki kéne pofozni gondolom azért,hogy újra együtt legyen a család. na az én kérdésem:MINEK KELLETT EGY HARMADIK GYEREK NEKIK?most meg a facebookon "segítsünk egy anyának visszakapni a gyerekeit!" képpel kuncsorognak pénzért. Ezt valahogy nem veszi be a gyomrom. A gyerekek persze sajnálom...
2013. nov. 27. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Erre mondják, hogy a segélyért szül.
2013. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose fogom az ilyen embereket megérteni, de ismerek ilyet én is.. 9 hónapos kislányuk nevelőszülőknél, és mosolyogva újságolja hogy jön a második baba... A párja nem dolgozik, a reformátusokhoz járnak enni, mert nincs 2ft kajára... Az ilyen számomra felfoghatatlan..
2013. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

És mindig szegény gyerekek járnak rosszul.

Nem kell mindenáron gyereket szülni. A gyerekvállalás egy lehetőség.

Aki a semmire szül, az nem való anyának, mert mar eleve nem a gyerek érdekeit nézi. Leglább a lehetőséget meg kell adni egy normális élethez.

Felhaborító, hogy még sajnáltatják is magukat, akik a nullara vállalnak gyereket.

2013. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra is döbbenet amikor ilyeneket hallok, hogy jaj szegény milyen rossz körülmények között ének és jön az újabb baba. Én amikor a fiamnál eldöntöttük, hogy legyen e még egy baba akkor iszonyatos agyalás ment azon, hogy tényleg mind két gyereknek mindent meg fogunk e tudni adni.
2013. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!