Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anyagból vegyek télire-...

Milyen anyagból vegyek télire-kint altatáshoz-hiper meleg bundazsákot?

Figyelt kérdés
vagy inkább rétegesen?órákig kint alszik a baba-a legmelegebbet venném
2013. nov. 28. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárányszőrös bundazsák :) sosem fázott benne,sőt,inkább melege volt.
2013. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek a kérdésedbe, de miért jó kint altatni a gyereket? Annyi mindenkitől hallom, hogy ezt csinálja.
2013. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert egészségesebb, edzetetebb lesz a gyerek, és nem kap meg minden apró fertözést.


Nekem mindegyik gyerekem kinn aludt napközben télen is, és amíg ezt meg tudtuk tenni, addig egyetlen egyszer sem voltak náthásak, annak ellenére, hogy azért elég sok beteg emberrel kerültek kapcsolatba (mert ugye télen is kellett menni velük ide-oda)

2013. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen-pontosan ezért-jó a levegő,friss,miért ne használnám ki a kertes ház előnyeit.jobban,hosszabban alszik-ellenállóbb lesz.

hol tudok ilyet venni?

2013. nov. 28. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Most vettem én is bundazsákot a fiamnak igaz ő már nagyobb már sport kocsizunk és beköthető bundazsákot vettem neki. ezt ajánlom neked is mert jó meleg és sokáig tudjátok majd használni. Neten rendeltem írd be a keresőbe hogy bundazsák. Egyébként én a babaszafari.hu-ról rendeltem, nagyon jó!!
2013. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-östől kérdezem, hogy a fillikid bern bundazsákot rendelted? Milyen idős a fiad? Én is gondoltam hogy redelek egy ilyet.
2013. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!