Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van légzésfigyelője,...

Akinek van légzésfigyelője, szokott sípolgatni? Van aki Baby Controlt használ?

Figyelt kérdés
A kisfiam 4 hónapos és két hete szinte minden éjszaka sípol egyet-kettőt, de riasztásig nem jutunk el, mire odamegyek már abbahagyja és lélegzik a baba is. Ti voltatok alváslaborban emiatt?

2013. nov. 28. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
igen többször is előfordult. de aztán elmúlt. az orvos tanácsolta az alváslabort..?
2013. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk. Egy lapos. Csak nagyon ritkán sípolt. Talán 2-3 hónapos korában riasztott egy párszor, de a kicsi szuszogott mire odamentem. Mostanában már egyáltalán nem riaszt, pedig többet mocorog. 6 hónapos. Gondolom a súly is számít.
2013. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A baba mennyi idős korára múlt el? Igen az orvos rögtön írt beutalót, de valahogy ódzkodok attól, h csöveket dugjanak le az orrába. Időben született, anyatejes baba jó súllyal, ha nem lenne ez a kütyü eszembe se jutott volna, h gond lehet.
2013. nov. 28. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer sípolt be, mert teljesen lemászott róla, be a kiságy sarkába.

Inkább nézzenek utána, minthogy gond legyen.

2013. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem pontosan,mert nálunk nem úgy volt hogy folyamatosan mindennap besípolt.hanem havi 1-2 szer. de azt hiszem hogy még 6 hónaposan is volt ilyen alkalom. nem lehet hogy csak túl érzékenyre van állítva a légzésfigyelő.? mert azt olvastam,hogy normális hogy a babák sokkal lassabban veszik a levegőt alvásnál és akár 20-30 mp is eltelhet két levegővétel között
2013. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor kissebb volt többször besípolt éjszaka ,mert oldalán feküdt a baba és nem érzékelte úgy ,pedig nekünk két lapos volt.Azóta mióta hason vagy háton alszik semmi baj! Különben elemek miatt is besípolhat az is szórakozhat veletek.
2013. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha oldalra fordul a baba besípolhat, mert nem érzékeli úgy a légzőmozgást. Próbáljatok állítani az érzékenységen. Ha nem riaszt akkor nincs gond. Én biztos nem vinném emiatt alváslaborba a gyereket és tenném ki egy tortúrának. Nálunk is előfordult hasonló, de már 4 és 7 évesek.
2013. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az érzékenységgel vagyok gondban, mert eddig 3-son volt, kipróbáltam 6-oson és 9-esen, úgyis sípol. Lehet, h pont lejjebb kellene vennem? Az érzékenység a levegővételek közti időt vagy a mozgás erősségét jelenti?
2013. nov. 28. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Control volt, a gyári beállítást használtuk.
2013. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!