Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell egy napban csináln...

Hogyan kell egy napban csinálni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

5 és fél hós a babám.már 1 hete adok neki gyümiket fél üveggel, minden délután.(Lehet , h. többet is enne, de én csak annyit adok még Neki).Most már adnék Neki főzeléket is...De hogyan, s mikor kell adni ezeket az ételeket a nap folyamán?Milyen sorrendben?A gyümölcs akkor is megmarad, szal továbbra is adom, ha bevezetjük a főzeléket?

Hogy jutok el oda, h. kivált egy étkezést??

(Üveges bébiételeket adok, nem magam készítem)


2009. nov. 21. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után nyugodtan adhatsz neki egész üveggel, és ki is váltottál 1 étkezést. gyümölcs mehet pl. 10óraira, v uzsira.

főzeléket délre add, mint főétkezés. kóstoltatni délig kóstoltass, mert ha fáj a hasa, akkor estére elmúlik.

amikor már minden étkezést kiváltottunk, így nézett ki a nap: ez 8 hónapos korában volt

reggel: tápszer

10órai: gyümi

ebéd: főzelék

uzsi: tejpép

vacsora: tápszer.

2009. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tápszer az azért volt ugye , mert nem szoptattál..Vagy elmegy a tej, és ezért kell Neki tápszert adni?..
2009. nov. 21. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szoptatsz, akkor persze anyatej a tápszer helyett. a fiam tápszert eszik, ezért írtam azt, de ha te szoptatsz, akkor persze nálatok az.
2009. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!