Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem csendesedik el, ha...

Miért nem csendesedik el, ha meghallja a hangom?

Figyelt kérdés
Nálatok is van olyan, hogy amikor sírdogál a babátok, és szóltok hozzá, akkor nem hogy megnyugodna, hanem még jobban rázendít? Tudom, senki nem pszichológus (ha mégis van itt olyan, akkor az ő válaszáért extra köszönet), de vajon miért lehet ez? Lehet azért, mert úgy gondolja, hogy na, itt van anya, akkor tolom még egy kicsit, hátha felvesz? :) Én ezt nagyon nem értem :) még kicsi, 9 hónapos.
2013. nov. 29. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet azért. attól függ, h mit akar. és ezt most szó szerint értem. ha testi közelségre vágyik, akkor nem elégedik meg azzal, h a szobában sertepertélek és kedvesen társalgok vele. én ilyenkor sem mindig veszem fel, hanem hozzábújok, kicsit megsimizem, megpuszilgatom é abbahagyja. feltéve, ha nem vmi testi szükséglet áll a háttérben 8kakis-pisis pelus, éhes, melege van, fázik). ezt mindig ki kell zárni
2013. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pszichológus vagyok, és az én másfél évesem is így volt ezzel, és sajnos fogalmam sincsen, hogy miért, de ez nem is a pszichológus kompetenciája. :)) A mai napig egyébként nekem nyafog általában a leginkább, gyanítom, akkor is engem preferált. :)))
2013. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!