Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfog tores. Mit tegyek?...

Tejfog tores. Mit tegyek? Vigyem fogdokihoz az 1 eves gyereket?

Figyelt kérdés
Anyukam szerint igy elkezd majd neki romlani, ahogy letort egy pici darab a szelebol. Igaz ez?

#tejfogtores
2013. nov. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elvinném. Nem bíznék a nagymamák, szomszéd nénik és barátnők véleményében, tapasztalatában. Nagyon sok jó gyerek fogorvos van, nem baj, ha elmentek és megnézi, jobban tudja, mit lát és van-e teendő vagy sem.
2013. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el. Picit megcsiszolják a törött felületet, hogy ne legyen éles, és lekezelik egy ilyen védőréteggel.. ami sokat nem ér, de talán valamelyest kevésbé fog romlani.
2013. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora tört le és mozog-e a foga.Ha nem mozog,akkor én nem vinném...

Én fiamnak még 1 éves kora előtt letört egy pici,aztán kb 1,5 évesen egy nagyobb darab a felső fogából.Mivel már volt ilyen a családban(öcsém és húgom) anyára hallgattam,nem vittem el.

Most 3 éves,teljesen egészségesek a fogai,amiből letört az sem kezdett el romlani(pedig látványos!)

De ha az megnyugtat vidd el,persze,csak a kérdésedre igyekeztem válaszolni a tapasztalataim alapján:)

2013. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Alig lathato darabka tort le. Ma vettem eszre, de ma semmi balesete nem volt, kivetelesen, szoval azt sem tudom, mikor tortent.
2013. nov. 29. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnap elviszem dokihoz.
2013. nov. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!