Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerült olyan babát...

Hogy sikerült olyan babát elválasztani, aki nem cumizik, az ujját se szopja, viszont lelkesen cicizik, ez a cumija?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam,nap közben kb 3x szopizik,reggel,délben,este,éjjel viszont van,hogy többször...leginkább megnyugvás,cumizás az éjszakai.

Hogy tudnám szép lassan elválasztani?

Aki hasonló szituban volt annak hogy sikerült?

Az a baj, hogy nagyon akaratos,és kitartó,szóval az,hogy egyszerűen nem adom neki oda nem működne,mert órákig bömbölne éjjel...


2013. nov. 29. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel küzdök :S Az én lányom is egy éves :)
2013. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
üdv a klubban:) jó volna valami használható ötlet,mert most már ahogy nő egyre nehezebb lesz elválasztani...nem akarom már most, de azért jó volna néha már mondjuk 5 órát egybe aludni... :S
2013. nov. 29. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
En is lelkesen varom a valaszokat, mert az en lanyomnal is ugyan ez a szitu. Szinten 1 eves.
2013. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.

Az én lányom 11 hónapos,de ugyan ezzel küzdünk.

Nappal már csak 3x cicizik,szépen elhagyta magától,éjjel viszont még 8-10x felkel,és csak cicin alszik vissza.

Olyankor mindig cici kell.

Szeretném én is elkezdeni leszoktatni már,mert szerintem nem lesz egy sétagalopp...

2013. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de a témában ezt a cikket tudom ajánlani: [link]
2013. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi,jó volt a cikk:)

csak az a baj,hogy nálunk nincs semmi a cici helyett:( hiába próbáltam a cumit,alvós plüst,rongyit,akármit,semmi nem kellett neki...

Amúgy meg az étkezésével nincs baj,ma pl vacsira egy egész szelet lekváros kenyeret bevágott...szóval neki tényleg a cumizás miatt kell...

2013. nov. 29. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi még 2 évesen is itt tartunk :). Én kivárásra játszom, egyszer majdcsak abbahagyja.

Én is mindig arra jutok, hogy visszasírom még majd ezeket a kis összebújós idõket :).

2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is 1 évesen szoktattam le a lányomat. A nappalit simán elhagyta, de éjszaka voltak gondok. Én is próbáltam mindent, de csak egy dolog használt. Hanyattfekve a mellkasomra tettem. Szép lassan megnyugodott. Ez ment pár napig, aztán már nem kelt fel. Eleinte a hálóingemet kigombolva tettem a mellkasomra, hogy összeérjen a bőrünk. Nálunk ez vált be. :)
2013. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Fél évesen neki kellett volna állni, könnyebben ment volna. Az egy-két éves szoptatás indokolatlan.
2013. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó....Első fiammal nem voltak ilyen gondjaink,mert cumizott,simán elvlasztottam.

A pici 9 hónapos koráig aludt éjszaka,egy 5 napos kórházi bentlét után kezdett rosszul aludni....ott meg kellett éjjel is szoptatnom,nagyon rosszul aludt nem csak a körülmények miatt,hanem mert beteg volt...


A többieknek köszönöm,próbálkozni fogok a sima összebújással,hátha az bejön:)

2013. nov. 30. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!