Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok az Adamo...

Mik a tapasztalatok az Adamo hintáról?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos nappal rossz alvó csak ringatva alszik el és ha leteszem ágyába sokszor azonnal felkel vagy változó 5-20-30 perc után.Szerintetek ilyen babanak jó az a hinta?
2013. nov. 30. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én csak ajánlani tudom, nálunk nagyon bevált
2013. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez volt a probléma, hogy csak kézben aludt el, ahogy beleraktuk a kiságyba már fel is ébredt. aztán mi is megvettük az Adamo hintát, és nagyon jókat aludt benne. Természetesen éjszaka nem aludt benne, csak a napközbeni alvásoknál. Olyan Adamo-t érdemes venni, amihez rugó is van, mert az ringatja el igazán a kicsit. Kisfiam nagyon szeretett benne aludni, de aztán fokozatosan azért megpróbáltuk a kiságyába visszaszoktatni, a 2 hintában történő alvásból (1 a babakocsiban volt, bár eleinte abban is üvöltött, nem lehetett belerakni)márcsak 1 lett, aztán egy sem. Szerintem érdemes lenne kipróbálnotok a hintát, és ha már nagyobb lesz akkor is tudjátok használni, hintáztathatott benne, vagy majd ő is tud benne ugrálni.
2013. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!