Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két részes overált ráadtok...

Két részes overált ráadtok már 1-1/2 évesre hosszabb babakocsis sétára?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyire öltöztetitek alá?

2013. dec. 2. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kantáros a nadrág,ráadnám,csak nem azunk van.

Hát attól függően milyen meleg a ruha meg az idő ,nekem overál alatt vastag harisnya,thermo nadrág,zokni van alul meg persze cipő.Felül hosszú pólón thermo pulover.Ha hidegebb van,két pulóver van rajta.Ha még hidegebb lesz,több lesz rajta.Alulra pléd+lábzsák meg még bélelt naci az overál alá max ha kéne.Felül sapi és sál.

2013. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom, én már ráadom a 2 részes overált. Még nem jár, szóval csak a babakocsiban üldögél. Az overál alatt harisnya, hosszú ujjú body, vékonyabb / közepesen vastag pulóver van, plusz zokni és egy bélelt kocsicipő. Ja, meg természetesen sapka, sál, kesztyű. Olyan nagyon azért nem öltöztetem az overál alá, mert akkor mit adok még rá -10 fokban? Így egyáltalán nem szokott fázni, de mindig van nálunk egy pléd is, ha esetleg úgy látnám, hogy fázik.
2013. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposomra is ráadom a 2 részest. Nincs ezzel semmi probléma.
2013. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap én már ráadtam az overálját (egy részes) ,másfél éves kislányomra. Az overál alatt volt egy vastag harisnya, egy hosszú ujjú body, egy vékonyabb pulcsi. Sál, sapka, téli bakancs. Annyira még nem kell aláöltöztetni ilyenkor őket, főleg ha már sétálnak, szaladgálnak. Inkább sétált, de ült egy kicsit a babakocsiban is, akkor egy pléddel betakartam a lábát.
2013. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!