Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én mikor kapok már valamit?

Én mikor kapok már valamit?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kisbaba apukája vagyok. Az anyuka meg a baba folyamatosan kapnak mindenféle ajándékot. (játék, ruha, csoki, pelenka...stb) Én viszont még nem kaptam SEMMIT! :(

Miért vagyok háttérbe szorítva? Nemsokára lesz a párom szülinapja, előre félek, hogy akkor is csak ő kap ajándékot. Lehet, hogy a mikulás majd hoz valamit? Írtam már neki is ez ügyben. 32/F



2013. dec. 2. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás a felnőtteket ajándékozni mikuláskor! Amit írsz,hogy a látogatók a babának és a mamának vesznek ajándékot ez természetes. Anyuka küzdött meg a babért (terhesség,szülés),és ne feledkezzünk meg,hogy valószínűleg Ő a fáradtabb az éjszakázás miatt, és a szoptatás sem mindig könnyű menet, ezért jár neki is ajándék nemcsak a babának!
2013. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Mit szeretnél kapni párod szülinapjára? :D
2013. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem még sosem jutott eszembe, hogy a férjem születésnapján én kapjak ajándékot. Gyerekes vagy.
2013. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kamu :D
2013. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged biztos megsúgta a látogatóknak, hogy az apukának járó ajándékot máshova kell vinni.
2013. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg pont én nem kaptam semmi! Látogatók hoztak a gyereknek valamit a férjemnek meg piát (amiből ugye én nem ihatok, mert szoptatok). Egyedül a meleg munkatársamnak jutott eszébe hogy hozzon egy kis gyümit meg csokit:)
2013. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,itt én anyuka nem kapok semmit...Párom,aki szintén 32,ő karácsonyra kapott ajándékot előre már,cigizik is...Én semmire nem költök magamra és ajándékom se lesz.Esetleg egy kabát,ha nem sajnálom rá a pénzt...Mondjuk itt a kicsi se kap nagyon semmit,mert nagyszülőktől kap úgyis,meg nincs is szüksége semmire,nem érdekli úgysem még 1 évesen a mikulás és karácsony.
2013. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma kaptam a csokiból, de az nem olyan mert marcipános volt, én meg azt nem szeretem! :D
2013. dec. 2. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ajándék is azzal arányosan jár, hogy kinek mennyi része volt a baba világra jövetelében (tudom, biztosan neked is kemény munkád volt benne :D).

De ne aggódj, a Mikulás biztosan neked is tojik valamit :). Gratula a picihez :)!

2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!