Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babánál nem kevés a...

4 hónapos babánál nem kevés a 30 dkg-os súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
1 cm-t nőtt csak. A nagyobb gyerkőceim ennyi idősen még többet gyarapodtak. Védőnő szerint vezessem be a gyümölcsöt, de a két nagyobbnál is csak 6 hónaposan tettem, most sem akarom elsietni. Formás, kerek baba, éjjel alszik, mosolygós, nem hiszem, hogy éhes lenne, bár mostanában a szopi után sirogat, de általában csak a büfizés a gond.

2013. dec. 2. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 30 dkg csak 30 gramm.
2013. dec. 2. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom jovo heten lesz 4 honapos es nekem is ugyanez fordult meg a fejemben h gond-e ha csak ennyit hizik. Egy het alatt 40 grammot. Nem akarom elhinni, hisz eszik rendesen. Sztem amig nem fogynak es jo a kedvuk addig nincs gond.
2013. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja es a vedono azt mondja h a 3. honap utan lelassul a sulygyarapodas...
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Hát ez nekem is pont tegnap fordult meg a fejemben.Bár az én kisfiam 6.-án lesz 5 hónapos és eddig sokat hízott,havi 1 kg.Most 68 cm és 7955 gramm.Orvosi tanácsra 4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást,egy étkezést már ki is váltottunk,gyümölcslevet is iszik.Imádja a főzeléket.A hízása le is lassult neki,igaz a doki mondta is hogy ne ijedjek meg de akkor is ijesztő hogy eddig hízott 1 kg most meg kb. 50 dkg lesz meg ebben a hónapban,és nem hinném hogy a napi egy főzelék miatt.Lehet a mi babáink az első hónapokban híztak többet,most meg már nem fogna annyit.
2013. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszanéztem az első két gyerkőc súlygyarapodását, a középsőm majdnem 1 kg-ot gyarapodott 3 és 4 hónapos kora között. Igaz, hogy ő korababa volt, és eszméletlen tempóban gyarapodott 6 hós koráig. A lányomét sajnos nem találtam, csak annyit, hogy 3 és 6 hós kora között 1 kg-ot hízott. Én azért azt gondolom, hogy mivel nyugodt, jó alvó baba, nem sírós, akkor éhes nem lehet?
2013. dec. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!