Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy 15, majdnem 16...

Létezik, hogy 15, majdnem 16 hónaposom 1 hónapja teljesen kifordult önmagából?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy mindenért, ezt szó szerint vegyétek, hogy mindenért hisztizik, borzalmasan anyás lett, szinte csak velem van el, de nekem meg egész nap nyűglődik, és ha valaki el akarja venni tőlem megy a visítás. Ma kiborultam. Sír ha lerakom, sír ha felveszem, sír ha leülök vele, ha felállok vele, sír ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, sír ha pelenkázom, ezt kifejezetten utálja, és sír az öltözésnél is. Mindenért, egész nap. Ez normális? Nem bírom, mit csináljak vele? Hagyjam rá? Nem játszik el egyedül, max egyszer egy nap egyszer 5-10 percet. Az éjszakai alvásról nem is beszélve, sose volt jó alvó, de amit kb. 1-2 hónapja művel, az felülmúl mindent. Óránként- félóránként- negyedóránként felvisít. ELFÁRADTAM!!!! Elegem van!!!
2013. dec. 2. 21:19
 1/3 porcukormókus ***** válasza:

Nem lehet, hogy fogzik es faj neki? Talan amiatt ebred ennyire gyakran is ejszaka.

Valoszinuleg a kicsi is attol ilyen nyugos nappal, mert ejszaka nem tudja kipihenni magat.

Elhiszem, hogy kikeszit a nemalvas, de sajnos nem nagyon tudsz mit csinalni. Esetleg, ha megis fogzas lenne a hatterben, probalj ki valamilyen fájdalomcsillapítot, mert azokban altalaban van egy nyugtato is, jobban is aludna tole.

2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg homeós bogyókat Chamomilla C 15 vagy Osanit fogzásra jók, nyugtatólag hatnak, hátha segít valamit. Nekünk segített a gyakori éjszakai ébredésen. Főként a Chamomillát adtam este neki 5 bogyót vízben feloldva (csak műagyaggal érintkezhet és előtte/utána fél órával nem ehet/ihat a baba). Kitartás!!!
2013. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
nemhogy letezik, de szinte kotelezo. szeparacios szorongas, orlofogak, csunya idoszak, fiam 2 honapig csinalta a musort, minden ejjel visitva, orditva, leizzadva ebredt, most 18 honapos, elmuloban van a dolog, ellenben olyan akaratossagot/hisztit szedett magara, hogy tepem a hajam... a nemalvast tekintve megertelek, foleg hogy nekem van mellette egy 2,5 honaposom bonusznak:-) a chamomilla tenyleg segit, de volt, hogy ha en veszem be, talan jobban jarunk, mert olyan kimerult es ideges voltam, hogy sirva zartam magamra a wc ajtot, mert ugy ereztem, vagy en kotom fel magam valahova, vagy a gyereket logatom ki az erkelyen:-) most mar nevetek, de az a 2 honap nagyon megviselt! kitartas!!!!
2013. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!