Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babámnak,...

Lehet valami baja a babámnak, mert ma reggel bevette a fogamzásgátlómat?

Figyelt kérdés

Nem tudtam már kiköpetni vele.

(Mindig gondosan ügyelek arra, hogy gyógyszer ne kerüljön a közelébe, de most valahogy megtalálta. Mindent bevesz a szájába, amit az asztalon talál.


2013. dec. 3. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az ügyeletet, mert itt úgysem tud senki biztosat mondani.


Nem hinném amúgy, hogy baja lenne, de azért mégis csak hormon.

2013. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tablettátol nem lesz baja.

Off Gyogyszert nem tartunk asztalon. Mindig olyan helyre kell tenni, ahol a gyerek egész biztosan nem fer hozza.

2013. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ezt én tudom. A bevétel előtt vette el. Max 10 másodperc alatt.
2013. dec. 3. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, egy szakkönyv szerint. :)
2013. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, fel ne hívd az ügyelete mert elmagyarázzák milyen szar anya vagy. Mindenkivel előfordul ettől még durvábbakat is hallottam. nyugi
2013. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az unokaöcsém 4-5 szemet vett be a húgom fogamzásgátlójából. Ő is hívta az ügyeletet, de azt mondták nem lesz semmi baja, de figyeljék.

Én felhívnám az ügyeletet, mert lehet benne olyan hatóanyag, ami káros egy kisgyerekre, de egy szemtől nem hiszem, hogy baja lenne.

2013. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!